دانلود BS.Player Pro 2.74 Build 1085 – بی اس پلیر: پخش کننده قدرتمند مالتی مدیا

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

BS Player یکی ازبهترین پخش کننده چندرسانه ای برای فرمتهای DivX, HD and AVC video, movie, audio, DVD در دنیا می باشد.از سال ۲۰۰۰ که این پلیر عرضه شد،همواره یکی از محبوبتریت پخش کننده های مالتی مدیا بوده است. یکی از دلایل محبوبیت دانلود BS.Player، دادن تمرکز به کاربربرای تماشای فیلم بجای داشتن دغدغه برای یافتن کدک مناسب برای تماشای فیلم است. این ابزار در حال حاضر توسط بیش از ۷۰ میلیون کاربر استفاده می شود و همچنین به بیش از ۹۰ زبان زنده دنیا ترجمه شده است.

دانلود BS.Player هم چنین از سی پی یو به مبزان کمی برای پخش فایلهای چندرسانه ای استفاده می نماید بنابراین برای افرادی که قابلیتهای سیستمی آنها زیاد نیست این پلیر انتخاب بسیار مناسبی می باشد. حال شما میتوانید فیلمهای با کیفیت HD DVD and AVCHD را باعالی ترین کیفیت وبا نیازمندیهای سیستمی کم تماشا کنید.و یکی استثنایی این نرم افزار اینست که میتواند ویدئوهای موجود در یوتیوب را وسط آن مستقیما ازطریق اینترنت تماشا و برروی سیستم خود ذخیره نمایید.

دانلود-نرم-افزار-BS.Player

از همه مهم تر اینکه دانلود BS.Player پلیری رایگان بوده و تنظیمات پیشرفته ای برای زیرنویس داشته و از فرمتهای معروف زیرنویس مانند MicroDVD .sub, VobSub .sub + .idx, SubViewer .sub, (Advanced) SubStation Alpha .ssa or .ass, SubRip .srt, VPlayer .txt و غیره پشتیبانی کامل مینماید.علاوه براین به عنوان یک AVCHD player محسوب میشود که با آن میتوانید فایلهای ویدئویی با فرمت AVCHD را که در دوربینهای دیجیتال استفاده میشوند را مشاهده کنید.

info

BS.Player – play videos, movies, DVDs, music, tv streams, teletext, radio streams, podcasts and much more using this powerful and intuitive media player.

سیستم مورد نیاز

All Windows

راهنمای نصب

نرم افزار به صورت از پیش فعال شده می باشد. اگر چنان چه لایسنس شما از کار افتاد، لطفا با استفاده از فایل KeyGen، سریالی جدید برای خود تولید کرده و نرم افزار را مجدد رجیستر نمایید. در ضمن، بلاک کردن کل نرم افزار در فایروال را به هیچ وجه فراموش نکنید تا دسترسی به اینترنت نداشته و لایسنس شما از کار نیافتد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه PRO Bundle با حجم 76 مگابایت

دانلود نسخه پرتابل با حجم 28 مگابایت

ADs