نرم افزار ساخت انیمیشن DAZ Studio Pro Edition 4.10.0.107 + Extra Addons

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

نرم افزار ساخت انیمیشن DAZ Studio Pro Edition یکی از بهترین نرم افزار های موجود در زمینه ساخت انیمیشن ها و اشیای سه بعدی است که ویژگی های غنی را در محیطی کاملا گرافیکی در اختیار کاربر قرار می دهد . این برنامه هرکسی را قادر می سازد تا از تصاویر دیجیتال و مدل های خود تصاویر و انیمیشن های خیره کننده سه بعدی بسازد . با این استودیو قادر به ساخت انواع انسان ، حیوانات ، وسایل ، وسایل نقلیه ، لوازم جانبی ، محیط و … هستید که در مدل سازی محدودیتی ندارید . نسخه‌ی ۴ این برنامه همراه با چندین افزودنی های آن منتشر شده است که به جرات می توان گفت برای کسانی که تازه به این صنعت عظیم وارد شده اند بهترین گزینه برای شروع و ساخت طرح های ساده است .

نرم افزار ساخت انیمیشن DAZ Studio Pro Edition قابلیت ایجاد کاراکتر یا مدل برای بازی های رایانه ای و به صورت ۳D به آسانی یا این برنامه قابل دسترس است . پشتیبانی از وارد کردن انواع تصاویر با فرمت های TIFF ، PNG ، JPEG و … نیز با این برنامه امکان پذیر می باشد . داشتن محیطی تاریک و جذاب باعث شده است تا کار طراحی بسیار بهتر شود . با پلاگین Photoshop 3D Bridge به راحتی می توانید مدل های ساخته شده خود با فتوشاپ را با این نرم افزار اجرا کنید . این شرکت موفق شده است تاکنون بیش از ۳،۰۰۰ نسخه از این محصول خود را به فروش برساند . برای کار کردن سریع با این نرم افزار نیاز به سخت افزاری قوی دارید که در ادامه ی مطلب قایل مشاهده است . به طور کلی این برنامه هر آنچه را که برای طراحی اجرام و انیمشن های سه بعدی لازم دارید در اختیار شما قرار می دهد که استفاده برای همه (مبتدی و حرفه‌ای) از سایر نکات مثبت این استودیو است .DAZ-3D-Studio

DAZ-Studio-اسکرین-شات DAZ-Studio-اسکرین-شات

info

DAZ Studio is a feature rich 3D figure customization, posing, and animation tool that enables anyone to create stunning digital illustrations and animations. DAZ Studio is the perfect tool to design unique digital art and animations using virtual people, animals, props, vehicles, accessories, environments and more. Simply select your subject and/or setting, arrange accessories, setup lighting, and begin creating beautiful artwork.

سیستم مورد نیاز

32 bit
Intel Dual Core (or equivalent) or greater
1.6 GHz (2 GHz dual core or faster recommended)
Windows 8, 7, Vista, or XP (Windows 8 or 7 is recommended)
1 GB RAM min (2GB+ recommended)
1GB free hard drive space for installation
OpenGL 1.6 compatible graphics card with at least 128 MB RAM (Hardware accelerated OpenGL 2.2, or higher, compatible recommended with 512MB RAM)
DirectX 9 (used for audio processing only)

64 bit
WHQL-64 certified
Intel Xeon/Core 2 Duo or Quad /Core i7 or AMD Opteron/Phenom processor(s)
Windows 8, 7 and Vista (Windows 8 or 7 is recommended)
2 GB RAM min (3GB+ RAM recommended)
1GB free hard drive space for installation
Hardware accelerated OpenGL 1.6 compatible graphics card with at least 512 MB RAM (OpenGL 2.2, or higher, compatible recommended)
DirectX 9 (used for audio processing only)

راهنمای نصب

پس از اتمام نصب، با استفاده از سریال های درون Read me نرم افزار را رجیستر کنید. حتما مطمئن باشید طی عملیات رجیستر اینترنت شما قطع باشد و پس از رجیسترشدن، نرم افزار در فایروال شما قرار داشته باشد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com