حذف فایل های تکراری DigitalVolcano Duplicate Cleaner Pro 4.0.0

DigitalVolcano Duplicate Cleaner Pro نام نرم افزاری از شرکت Digitalvolcano می باشد که به کمک آن قادر خواهید بود فایل های مشابه از نظر اسم و اندازه را شناسایی کنید و اقدام به پاکسازی آن ها نمایید. به عنوان مثال به کمک این نرم افزار شما یک فایل با حجم زیاد را در ۲ قسمت از هارد نگهداری می کنید ، با کمک این نرم افزار قادر خواهید بود فایل مشابه و محل آن در هارد را شناسایی و پاک نمایید .این نرم افزار می تواند فایل های متنی، باینری، ویدیویی، عکس ها و … را برای پیدا کردن فایل های مشابه چک کند. حتی در مورد فایل های MP3 می تواند اطلاعات موجود در ID3 تگ های فایل ها را نیز با هم مقایسه کند.

Duplicate-Cleaner-Pro-cover

https://img5.downloadha.com/AliRe/95/Screen/DigitalVolcano-Duplicate-Cleaner-s.jpg https://img5.downloadha.com/AliRe/95/Screen/DigitalVolcano-Duplicate-Cleaner-s1.jpg

info

Duplicate Cleaner is a useful program to help you organize the contents of your home hard drive or corporate network. You’d be surprised just how many redundant or duplicate files you could find forgotten in an obscure documents folder. Duplicate Cleaner will deep scan for all types of files – photos, music, films, video, Word documents, PowerPoint presentations, text files – you name it, if it appears twice on your computer then Duplicate Cleaner will find it. Once these files are found you are provided with helpful tools to enable you to select which copies to delete or move.These files can be deleted to the recycle bin or moved elsewhere.

راهنمای نصب

1) پس از اتمام نصب، وارد پوشه crack شوید. دو فولدر x64 و x86 برای شما قرارداده شده است. محتوای درون هر یک از این دو پوشه را، در محل نصب نرم افزار و درون پوشه مورد نظر کپی کنید. یعنی بدین صورت:

2) محتوای درون “crack/x86” را در “Duplicate Cleaner Pro/x86” و محتوای درون “crack/x64” را در “Duplicate Cleaner Pro/x64” جایگزین کنید.

3) نرم افزار را اجرا کنید. از شما درخواست سریال می شود. یک عبارت دلخواه مثلا “Downloadha” را وارد کنید و بر روی رجیستر کلیک کنید.

4) پیغام رجیسترشدن نرم افزار برای شما ظاهر می شود. از نسخه Pro نرم افزار لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  لینک دانلود با حجم 10 مگابایت