دانلود DS SIMULIA fe-safe 2019 – نرم افزار تجزیه و تحلیل دوام محصولات

نرم افزار DS SIMULIA fe-safe یک ابزار و ایمن و پیشرو در زمینه تجزیه و تحلیل دوام محصولات می باشد که به طور مستقیم به تمام سوکت های اصلی و فرعی وصل می شود و سعی می کند که توانایی های محصول را برای توسعه و درخواست بیشترین خواسته های کاربر و صنعت تست کند. این برنامه دارای ابزارهای بسیار جالبی می باشد که مناسب صنایع مختلف می باشد و مهندسین این حوزه می توانند برای پایداری محصولات خود و تست آخرین فشارها، از این برنامه استفاده کنند.

این برنامه دارای فشارهای چندوجهی مدرنی می باشد که می تواند برای تست دوام، به محصول وارد کند و حتی خستگی محصولات و از کار افتادگی سالانه آنها را نیز تحلیل کند. این برنامه بسیار مناسب روش های مختلف می باشد و هر محصولی را که بخواهید، توسط این برنامه و با روش ها و ابزاراهی پیشرفته قابل انجام دادن می باشد. استفاده از این برنامه می تواند هزینه های بازگشتی محصول را کاهش داده و تمرکز بیشتری روی کیفیت محصول داشته باشد. تست های زیادی در زمینه خستگی و تنش در محصولات انجام می شود که همگی جز استانداردهای حساس محصولات در کل جهان هستند. این تست ها توسط نیروی انسانی، دارای اشتباهات زیادی است و این برنامه بدون نیاز به صرف نیروهای انسانی و هزینه های زیاد، می تواند به دقت این کارها را برای شما انجام دهد.

کاور-DS-SIMULIA-fe-safe-2018

منحنی های برنامه جز حساس برنامه هستند که تغییرات محصول را گزارش می کنند و سعی می کند که یک مقایسه کوتاه بین نسخه بازبینی شده و نسخه قبلی داشته باشد. این منحنی ها در رنگ بندی های مختلف بر حسب اجزای محصول نمایش داده می شود و می تواند حتی به صورت سه بعدی، درک بهتری را برای طراح ایجاد کند. این درک بهتر کمک می کند که در نمونه های بعدی، این اشکالات را دوباره تکرار نکرده و روند ارائه محصول نهایی را سریع تر کند. شبیه ساز برنامه، کمک می کند که کارایی محصولات در مواجه با فشارها، به صورت واقعیت مجازی قابل رویت باشد.

ویژگی های کلیدی نرم افزار DS SIMULIA fe-safe:

  • تست خستگی مفاصل جوش
  • خستگی ارتعاش ها
  • اعتبار برنامه
  • روش هایی برای تعیی فاصله بحرانی برای پیش بینی رشد ترک ها
  • نقشه برداری های مختلف برای شبیه سازی ها
  • ارای منحنی های گارانتی
  • محاسبه احتمال کارایی برنامه در طیف وسیع فشارها
  • دارای سنسورهای مجازی برای مونتاژ تست ها
  • دارای حلقه های بهینه سازی
info

Industry is putting increasing pressure on manufacturers to use less material to deliver lightweight but stronger components, lower warranty and recall costs and all in less time. Many companies use advanced finite element analysis to calculate design stresses, but the fatigue analysis is often still done by manually picking stress points for spreadsheet analysis. This is time-consuming and unreliable because it is easy to miss failure locations.

The fe-safe suite of software is world-leading technology for durability analysis from FEA, directly interfacing to all major FEA suites (Abaqus, ANSYS, Nastran (MSC, NEi, NX), Pro/Mechanica) and its capabilities have been developed to meet the most demanding industry applications.

fe-safe was the first commercially available fatigue analysis software to focus on modern multiaxial strain-based fatigue methods and it continues to set the benchmark for fatigue analysis software.

Features:
Fatigue of welded joints
Vibration fatigue
Test program validation
Critical distance methods for crack growth prediction
Property mapping for casting or forging simulations
Warranty curves combine variations in material fatigue strengths and variability in loading to calculate the probability of survival over a range of service lives
Manufacturing effects from forming or assembly process to estimate residual stresses for rapid sensitivity analysis
Virtual strain gauges can be specified in fe-safe to correlate with measured data.
Signal processing, load history manipulation, fatigue from strain gauges, and generation of accelerated testing signals are among the many features included as standard.
fe-safe can be run inside an optimization loop to allow designs to be optimized for fatigue performance. fe-safe interfaces to Isight and TOSCA from SIMULIA.
Coupling between SIMPACK Flex bodies, Abaqus, and fe-safe.
Interfaces to Abaqus ODB, ANSYS RST, and NASTRAN OP2 files.

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 10 64-bit/ Windows 8 64-bit

CPU: Intel Xeon CPU E5-1620

Graphic: AMD FirePro SDI

RAM: 4 GB

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید که آنتی ویروس شما به صورت کامل قطع می باشد. حال، فایل های فشرده دانلودشده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) وارد پوشه SolidSQUAD_License_Servers در فولدر Crack بشوید و فایل install_or_update.bat را به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

3) فایل اجرایی setup.exe را به صورت Run as Administrator اجرا کنید و اقدام به نصب نمایید.

4) گزینه ی SIMULIA FLEXNet را در بخش License Server Configuration انتخاب کنید.

5) در ادامه ی نصب، در بخشی که از شما مقدار License Server 1 را می خواهد، عبارت زیر را وارد نمایید:

27800@localhost

6) در گام نصب مستندات، بر روی گزینه ی Skip documentation configuration for now کلیک کنید.

7) نرم افزار را نصب کنید. کار تمام است.

———————–

نکات مهم:

1) تنها بر روی سیستم عامل های 64بیتی قابل اجراست. ویندوزهای 10 و 8.1 برای این نسخه پیشنهاد می شوند.

2) پک مستندات (Documentations) اختیاری می‌باشد.

3) به هیچ وجه ترتیب نصب را که در بالا توضیح داده شده است، به هم نریزید. چرا که باعث اختلال در اجرای نرم افزار خواهد شد.

4) در هنگام نصب دقت کنید که به هیچ وجه FLEXnet License server واقع در ستاپ نرم افزار را نصب نکنید. چرا که لایسنس سرور کرک شده شما در گام دوم، نصب شده است.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com