دانلود DS SIMULIA Isight 2019 – نرم افزار طراحی و شبیه سازی محصولات تجاری

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

نرم افزار DS SIMULIA Isight طراحی و مهندسی را در سطح پیچیده امکان پذیر می کند و مهندسین این حوزه می توانند از طیف گسترده ای از ابزارهای این برنامه، برای طراحی و شبیه سازی محصولات خود استفاده کنند. این برنامه دارای جریان های اساسی است که کمک می کند شبیه سازی در بازی ها بهتر صورت گرفته و هر کسی بتواند پارامترها و نتایج حاصل از آنها را به خوبی در محصولات خود پیاده سازی کنید. شما تنها به یک ورودی نیاز خواهید داشت تا حاصل کار را مشاهده کرده و از بسته های نرم افزار این کلکسیون استفاده کنید.

با دانلود DS SIMULIA Isight می توانید از راه حل های پیشرفته برای مدل سازی های خود استفاده کنید و بهره وری را در برنامه های خود بیشتر کنید. بهره وری به معنای استفاده از چندین ترکیب و چندین مدل برای محاسبات منبع توزیعی است که امکان ارائه یک طرح بهینه را بسیار ساده تر می کند. به هر حال شما نیز می توانید از این برنامه برای شبیه سازی های خود استفاده کرده و از موتور قدرتمند برنامه استفاده کنید.

کاور-DS-SIMULIA-Isight-2018

با دانلود DS SIMULIA Isight محاسبات خود را ساده تر می کنید و سعی می کنید که از پارامترهای بهینه ای برای رفع محدودیت های خود استفاده کنید. برنامه امکان بررسی نتیجه ها را فراهم می کند و چندین طرح مناسب را شبیه سازی می کند تا بتوانید کارایی را بررسی کرده و از نرم افزار های زیادی استفاده کنید. موتور Execution Simulia بسیار عالی کارکرد خود را نشان می دهد و تنها کاربران می توانند از برنامه های کاربردی برای جریان سازی استفاده کنند. نرم افزار زمان طراحی را بسیار راحت تر می کند و کمک می کند که چرخه ادغام فعالیت های گردش کار به صورت بهینه ای صورت بگیرد. این برنامه دارای ابزارهای پیشرفته ای برای ارائه محصولات بهتر و با اعتماد بیشتر است که ارزیابی سریع گزینه های طراحی را بسیار کارامد می کند. برنامه دارای سرمایه گذاری های سخت افزاری هم است که کمک می کند از سیستم های توزیع کارامدی بهره مند شوید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار DS SIMULIA Isight:

  • امکان ادغام فعالیت های گردش کار
  • ارائه محصولات قابل اعتماد و با کیفیت بهتر
  • دارای گزینه های طراحی مناسب
  • سرمایه گذاری سخت افزاری
  • امکان استفاده از توزیع کارامد
  • بدون محدودیت ارتباطی
info

In today’s complex product development and manufacturing environment, designers and engineers are using a wide range of software tools to design and simulate their products. Often, chained simulation process flows are required in which the parameters and results from one software package are needed as inputs to another package and the manual process of entering the required data can reduce efficiency, slow product development, and introduce errors in modeling and simulation assumptions. SIMULIA provides market-leading solutions that improve the process of leveraging the power of various software packages. Isight and the SIMULIA Execution Engine (formerly Fiper) are used to combine multiple cross-disciplinary models and applications together in a simulation process flow, automate their execution across distributed compute resources, explore the resulting design space, and identify the optimal design parameters subject to required constraints.

Our proven simulation automation and optimization solutions enable engineering teams to:

Drastically reduce design cycle time through integrating workflow processes in an automated environment.
Deliver more reliable, better-quality products through accelerated evaluation of design alternatives.
Lower hardware investments through effective use of legacy systems and more efficient job distribution.
Eliminate the bottlenecks of ineffective communication by enabling secure design collaboration among partners.

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 10 Enterprise 64-bit (Build 14393) / Windows 8.1 Enterprise 64-bit (Build 9600)

CPU: Intel(R) Xeon(R) CPU E5-1620 @ 3.60GHz

RAM: 16384 MB RAM

Graphic: AMD Radeon (TM) Pro WX 9100/ 1920 x 1080; 32-bit color

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید که آنتی ویروس شما به صورت کامل قطع می باشد. حال، فایل های فشرده دانلودشده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) وارد پوشه SolidSQUAD_License_Servers در فولدر Crack بشوید و فایل install_or_update.bat را به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

3) فایل اجرایی setup.exe را به صورت Run as Administrator اجرا کنید و اقدام به نصب نمایید.

4) گزینه ی SIMULIA FLEXNet را در بخش License Server Configuration انتخاب کنید.

5) در ادامه ی نصب، در بخشی که از شما مقدار License Server 1 را می خواهد، عبارت زیر را وارد نمایید:

27800@localhost

6) در گام نصب مستندات، بر روی گزینه ی Skip documentation configuration for now کلیک کنید.

7) نرم افزار را نصب کنید. کار تمام است.

———————–

نکات مهم:

1) تنها بر روی سیستم عامل های 64بیتی قابل اجراست. ویندوزهای 10 و 8.1 برای این نسخه پیشنهاد می شوند.

2) پک مستندات (Documentations) اختیاری می‌باشد.

3) به هیچ وجه ترتیب نصب را که در بالا توضیح داده شده است، به هم نریزید. چرا که باعث اختلال در اجرای نرم افزار خواهد شد.

4) در هنگام نصب دقت کنید که به هیچ وجه FLEXnet License server واقع در ستاپ نرم افزار را نصب نکنید. چرا که لایسنس سرور کرک شده شما در گام دوم، نصب شده است.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com