دانلود نرم افزار طراحی دیجیتال حرفه ای – Gravit Designer 3.5.12

نرم افزار Gravit Designer یک ابزار حرفه ای و بی نظیر در زمینه طراحی و ویرایش تصاویر می باشد که برخلاف برنامه های سنگین و مشهور این حوزه، توانسته است تا به لطف خلاقیت های صورت داده شده، ابزارهای بسیار جالب توجهی را در اختیار کاربران خودش قرار دهد. این برنامه یکی از محبوب ترین برنامه های تصویری است و می تواند جایگزین بسیار مناسبی در بسیاری از پلتفرم ها باشد. خیلی چیزها به صورت ساده ای در برنامه فراهم شده است و شما نیز می توانید یک طراحی ساده و جالب توجه داشته باشید. این برنامه طراحی های افسانه ای را برای کاربران خودش فراهم می کند.

ابزارهای معتبری که در اختیار کاربران قرار گرفته اند، فراهم کننده همه قابلیت های ویرایشی یک تصویر است و همگان می توانند از آنها برای زیباسازی تصاویر و طراحی نمودارهای مختلف استفاده کنند. نرم افزار رایط بسیار زیبایی دارد که می تواند کارساز باشد و هر فردی را برای کار کردن با برنامه علاقه مند کند.

کاور-Gravit-Designer

با دانلود Gravit Designer می توانید دقت بی نظیری را در پیکسل های هر تصویر مشاهده کنید و با ویرایش حرفه ای، به سمت آنها رفته و یک عکس بی نقص را در خروجی داشته باشید. نرم افزار دارای لایه های حرفه ای است که امکان نوآوری در طراحی را فراهم می کند و باعث می شود که نمودارها به نوبت در جای خودشان قرار داشته باشند. موتور قدرمتند این برنامه، طراحی و ویرایش در سطح بسیار گسترده ای ر فراهم می کند. خروجی هایی نظیر PDF نیز از دیگر قابلیت های برنامه است و نیاز به برنامه های جانبی را بسیار پایین می آورد.

ویژگی های کلیدی نرم افزار Gravit Designer:

  • دقت بی نظیر برنامه در واحدهای تصویری
  • لایه های حرفه ای با امکان ساخت صفحات قدرتمند
  • امکان طراحی نموداری با ابزارهای متنوع
  • شبکه های قدرتمند با حالت های ترکیبی
  • دارای موتور قدرتمند طراحی و ویرایش
  • فونت های تحت وب با استایل های زیبا
  • امکان ذخیره در فرمت های PDF و SVG
  • قابلیت نمایش به صورت انیمیشن و اسلایدی
info

When it comes to graphic designers, and vector editors CorelDraw and Adobe Illustrator are the titans of the industry. While their repertoire of features is nothing less than impressive, not all people require all the provided bits and bobs and may prefer something on the simple side of things.
Valid cross-platform substitute for some of the most popular illustration apps out there

Meet Gravit Designer, a smooth-running, modern, and quite competent illustrator that, thanks to its straightforwardness and simple yet efficient set of design tools, presents itself as being a valid alternative for the aforementioned legendary design apps.

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 10 (x86/x64)

راهنمای نصب

نرم افزار رایگان است!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 144 مگابایت