دانلود Incomedia WebAnimator Plus 3.0.4 – نرم افزار طراحی انیمیشن برای صفحات وب

نرم افزار Incomedia WebAnimator Plus ابزاری است که می توانید با آن پروژه های خود را براحتی انجام دهید و به طراحی انیمیشن برای صفحات وب بپردازید. شما با داشتن این برنامه دیگر نیازی به کدنویسی ندارید و تنها با استفاده از المان های گرافیکی، می توانید طراحی های لازم را انجام دهید. این برنامه رابط کاربری گرافیکی بسیار زیبا و بصری دارد و هر مهندسی می تواند با آن ارتباط برقرار کنید. این برنامه قابلیت ایجاد GIF و تصاویر متحرک دیگر را به شما می دهد و می توانید به طراحی آگهی و بنر و انیمیشن های مخصوص HTML5 بپردازید. با این برنامه تخیلات شما ببه منسه ظهور می رسند و دیگر می توانید ایده های ناب خود را در صفحات وب به خوبی نشان دهید.

با دانلود Incomedia WebAnimator Plus طراحی تعاملی انیمیشن ها را خواهید دید و تفاوت آن با دیگر ابزارها را خواهید دید. امکان ایجاد و طراحی سخنرانی های تعاملی، در قالب انیمیشن ها وجود دارد و در مدت زمان های طولانی می توانید تمام طراحی ها را انجام دهید. نرم افزار دارای پس زمینه های زیبایی می باشد که می توانید به صورت متحرک نیز از آنها بهره مند شوید. این برنامه دارای طرح های آماده هم هست که امکان پیاده سازی ایده ها روی قالب های کلی را فراهم می کند و می توانید با استانداردهایی که هم اکنون برقرار است و شما با آن آشنا نیستید، کارهای خود را به پیش ببرید. قابلیت های دیگر این برنامه به صورت اضافی در نسخه Plus برنامه قرار داده شده است و بدون مشکل می توانید از آنها استفاده کنید.

کاور-Incomedia-WebAnimator-Plus

ویژگی های کلیدی نرم افزار Incomedia WebAnimator Plus:

  • آزادسازی تخیلات
  • رابط کاربری ساده
  • امکان درگ و دراپ
  • قالب بندی
  • طراحی تعاملی انیمیشن ها
  • آگهی ها، منو ها و دکمه ها
  • سخنرانی های تعاملی
  • کسب و کار قدرتمند
  • درس های تعاملی و ایجاد دوره های آموزشی
  • خلاقیت بسیار سرگرم کننده
info

Boost your online projects with WebAnimator. Use the WebAnimator program to create gifs, HTML5 animations, banners, and buttons that work perfectly with every browser and device, without writing a single line of code.

Features:
Free your imagination
Simple user Interface
Drag & Drop
Template
Responsive design
Animated backgrounds
Banners, menus, buttons
Interactive presentations
Work – Powerful business presentations
School – Interactive lessons
Free time – Creativity and fun
Developers – WebAnimator API

سیستم مورد نیاز

Windows 10 32/64 bit

Windows 8 32/64 bit

Windows 7 32/64 bit

Windows Vista 32/64 bit

Windows XP

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید اینترنت شما کاملا قطع است. سپس اقدام به نصب نرم افزار کنید.

2) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید. محتوای درون پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار یعنی آدرس زیر، کپی و جایگزین نمایید:

C: / Program Files (x86) / WebAnimator plus 3

 

3) تمامی فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود قرار دهید تا دسترسی به اینترنت نداشته باشند. نرم افزار را اجرا کنید.

4) ابتدای اجرای نرم افزار، به شما اخطاری داده می شود که دسترسی به اینترنت نیست و نمی تواند به سرورهای اصلی نرم افزار متصل شود. بر روی Yes کلیک کنید و از نرم افزار به صورت نامحدود استفاده نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه Plus با حجم 46 مگابایت

————–

دانلود نسخه GO با حجم 35 مگابایت

————

دانلود نسخه Plus قابل حمل (پرتابل) با حجم 39 مگابایت

ADs