دانلود krpano 1.19-pr16 – نرم افزار ساخت تصاویر پانوراما

دانلود krpano نرم افزازی با عملکرد بالا و بسیار انعطاف پذیری برای همه نوع تصاویر پانوراما و تور مجازی تعاملی است. نرم افزار krpano یکی از بهترین نرم افزار های ساخت تور مجازی می باشد که با علم برنامه نویسی ادغام شده است. دانلود krpano می توانید عکس های با کیفیت بالا را خروجی دهد که در ساخت پروژه های تحت وب بسیار کاربردی می باشد. این نرم افزار از فرمت های پانواما از جمله Cylindrical Panos ( استوانه پانوس )، Partial Spherical ( بخش دریچه های توپ )، Flat Images ( تصاویر تخت)، Cubical QTVR files ( فایل های ویدیویی QTVR )، Panoramic Videos ( فیلم های پانوراما ) و… را پشتیبانی می کند. همچنین از فرمت های ورودی و خروجی از جمله jpg, *.jpeg ، tif, *.tiff, *.btf, *.tf8, *.bigtiff ، psd, *.psb و … پشتیبانی می کند. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.

دانلود-krpano

قابلیت های کلیدی نرم افزار ساخت تصاویر پانوراما krpano :

  •  فلش و HTML5 : نمایشگر Krpano Panorama به عنوان فلش و بیننده HTML5 در دسترس است. هر دو بیننده از رابطهای مشابه برای کنترل panos و طرح استفاده می کنند.
  •  عملکرد بالا و رندر با کیفیت بالا : عملکرد رندرینگ و کیفیت تصویر یکی از دو ویژگی مهم در توسعه کپانو بودند. علاوه بر این، تقاضای توسعه قوی وجود دارد تا بیننده خود را به عنوان کوچک و کارآمد نگه دارد.
  •  قابل تنظیم : تقریبا همه چیز در مرورگر krpano قابل تنظیم است. تنظیمات برای همه چیز وجود دارد و اضافه کردن تنظیمات سفارشی ممکن است. krpano دارای یک سیستم اسکریپت xml انعطاف پذیر و پویا است که اجازه می دهد تا ایده ها و ویژگی های خود را تحقق بخشد.
  •  برای ایجاد رابط کاربری فقط تصاویر خود را روی صفحه نمایشگر قرار دهید و آنها را ترتیب دهید.
  •  پشتیبانی از طیف وسیعی از فرمت های پانورامیک و فرمت های فایل تصویری

 

krpano-اسکرین-شات

info

The krpano Viewer is a small and very flexible high-performance viewer for all kind of panoramic images and interactive virtual tours. The viewer is available as Flash and HTML5 application. The viewer is designed for the usage inside the Browser on Desktop (Windows, Mac, Linux) and on Mobiles/Tablets (iPhone, iPad, Android, …).

راهنمای نصب

نرم افزار را اجرا کنید و بر روی Register now کلیک کنید سپس در باکس please inter here the registration code for your license سریال موجود در فایل key را کپی کنید و گزینه Register this code را بزنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 71 مگابایت