نرم افزار توسعه و برنامه نویسی گرافیکی NI LabVIEW 2019.0.2

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

نرم افزار NI LabVIEW یک ابزار مهندسی بسیار عالی می باشد که برنامه نویسی گرافیکی را امکان پذیر می کند. نرم افزار قابلیت جمع اوری و پردازش داده ها را در سطح گسترده ای ارائه می دهد و تجزیه و تحلیل بسیاری راحتی را برای دانشجویان این حوزه امکان پذیر می کند. ابزارهای مجازی متنوعی در این برنامه گنجانده شده است تا بتوانید از کدنویسی های جالبی استفاده کرده و نتایج داده های اولیه خود را به برنامه وارد کنید. شما می توانید از شبیه سازی های واقع گرا استفاده کرده و کنترل فرایند تولید محصولات را برعهده بگیرید.

با دانلود NI LabVIEW تحول جالبی در شیوه های نوین آزمایشگاهی بوجود آمده و مهندسین توانسته اند بدون نیاز به نوشتن هیچ کدی از ابزارهای گرافیکی برنامه استفاده کنند. این نرم افزار نیز با ارائه یک زبان برنامه نویسی، کارکرد گرافیکی برنامه را متذکر می شود و کاربران هر لحظه می توانند کنترل لحظه به لحظه کارکردهای محصول خود را داشته باشند. پیش نمایش برنامه امکان این را فراهم می آورد که سیستم را هر لحظه داشته باشید و در زمینه بسته بندی آخر کار، بدون مشکل عمل کنید.

کاور-NI-LabVIEW-2018

نرم افزار NI LabVIEW این قابلیت را ایجاد می کند که اندازه گیری های دقیقی را در محیط گرافیکی برنامه وارد کرده و طرح خود را به صورت کامل با جزئیات فراوان مشاهده کنید. امکان زوم روی بقیه عناصر و استفاده از ابزارهای دیگر برنامه ها، به خوبی در این برنامه فراهم شده است. تجزیه و تحلیل بیشتر محصولات، توسط قابلیت مدل سازی برنامه ممکن است و می توانید در انتها و یا با استفاده از پیش نمایش طرح ها، همه چیز را مشاهده کنید و در لحظه تصمیم گیری کنید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار NI LabVIEW:

  • شبیه سازی قدرتمند
  • امکان اندازه گیری فیزیکی
  • اطمینان از صحت عمکرد سیستم
  • قابلیت انجام آزمایشات مختلف
  • امکان کنترل موتورهای طراحی شده
  • مدل سازی سیستم برای تجزیه و تحلیل بیشتر
info

NI LabVIEW Remote Development Target Support enables you to develop, run, debug, and deploy LabVIEW VIs on NI hardware running the Windows Embedded Standard operating system. You develop, run, and debug the VIs on the Windows Embedded Standard target from a host computer with the LabVIEW Development System. You can deploy VIs with a built installer from the host computer to the Windows Embedded Standard target.

سیستم مورد نیاز

OS:
Windows 10/8.1/8/7 SP1 (32- and 64-bit)
Windows Server 2012 R2 (64-bit)
Windows Server 2008 R2 SP1 (64-bit)

Processor:
Pentium 4M (or equivalent) or later (32-bit)
Pentium 4 G1 (or equivalent) or later (64-bit)

RAM: 1 GB

Screen: 1024 x 768 pixels

Free Space:
5 GB (includes default drivers
from NI Device Drivers DVD)

راهنمای نصب

استفاده از NI License Activator 1.2:

تنها کافیست نرم افزار را نصب کنید. پیش از اجرای نرم افزار، این فایل اکتیویتور را به صورت Run as Administrator اجرا کنید. از زبانه ی Options گزینه ی Activate را انتخاب کنید. هر ماژولی که می خواهید را بدین صورت می توانید فعال کنید.

استفاده از TBE:

به صورت Run as Administrator اجرا کرده و بر روی Generate License کلیک کنید. به صورت اتومات تمامی عملیات فعال سازی انجام خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 64بیتی با حجم 2.4گیگابایت:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

—————

دانلود نسخه 32بیتی با حجم 2.3گیگابایت:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

ADs