دانلود proDAD VitaScene 3.0.257 – پلاگین فیلترهای سینمایی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود proDAD VitaScene یک مجموعه از پلاگین ها، افکت ها و فیلتر های سینمایی می باشد که به کمک این مجوعه شما می توانید در زمینه نور پردازی و افکت گذاری بر روی فیلم از آن استفاده کنید. ین پلاگین دارای بیش از ۶۰۰ افکت آماده می باشد که به آن ها دسترسی دارید و می توانید استفاده کنید. شما فقط با یک کلیک موس می توانید افکت مورد نظر خود را به فیلم اضافه کنید. این پلاگین در Adobe Premier Pro CS5 و Sony Vegas Pro کاربر زیادی دارد.

دانلود proDAD VitaScene برای کار مستند، تولید منظره، ارائه محصولات و همچنین تولید فیلم های عروسی پیشرفته مناسب است. نرم افزار proDAD VitaScene شامل حدود ۷۰۰ افکت آماده برای استفاده در تقریبا هر هدف از جمله افکت های خیره کننده فیلم ، پرتو های جذاب نور، نور زیاد به صورت درخشان و زرق و برق، جلوه های کم نور به صورت درخشان و … به عنوان افکت ها و فیلتر های ویدئویی برای محتوای ویدیوی، متون و گرافیک شما در دسترس است. proDAD VitaScene دارای افکت های مناسب برای تقریبا هر نوع استفاده می باشد. جزئیات صحنه خود را با استفاده از فیلتر spotlight مشخص کنید. تصاویر خود را به صورت نقاشی آبرنگ، نقاشی گرافیت یا به عنوان یک نگاه سه بعدی ارائه دهید. این نرم افزار با نرم افزار های شرکت های Magix, Grass Valley, Corel, Avid, Adobe و CyperLink سازگار می باشد.دانلود-ProDAD-VitaScene

ProDAD-VitaScene-اسکرین-شات  ProDAD-VitaScene-اسکرین-شات  ProDAD-VitaScene-اسکرین-شات

info

VitaScene V2 Pro ia all about delivering powerful effects in stunning broadcast quality. VitaScene V2 Pro includes over 600 fully customizable effects that can be used independently and are rendered super-fast by a graphics card’s GPU. VitaScene V2 Pro includes amazing movie effects, fascinating rays of light, glamorous light bulb dimming, magical glitter, and many more as that may be be used as transition effects or mood filters. Apply those to your scene, yours texts or graphics.

سیستم مورد نیاز

– Windows 64-Bit Vista, Win7, Win8, Win8.1, Win10
– 2 GB Memory
– Recommended: i7 CPU, 6 GB Memory

راهنمای نصب

نرم افزار به صورت فعال شده می باشد، بعد از نصب از آن بدون محدودیت استفاده کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 64 بیتی با حجم 125 مگابایت

ADs