دانلود نرم افزار طراحی کامپوزیت و مواد مرکب – Siemens FiberSIM 16.1.0

نرم افزار Siemens FiberSIM یک ابزار قدرتمند در زمینه تجزیه و تحلیل، طراحی و ساخت سنتی می باشد که می تواند برای طراحی مواد مرکب و کامپوزیت ها بسیار کابردی باشد و ابزارهای لازم جهت این موضوع را در اختیار کابر قرار دهد. این برنامه ویژگی های بی نظیری دارد و می تواند طرح های بسیار پیچیده را برای شما شبیه سازی کند. محیط ساده و ابتکاری برنامه کمک می کند که کارها سریع تر پیش رفته و بتوانید با دیگر ابزارهای مهندسی نیز یک ارتباط خوب برقرار کنید.

با دانلود این برنامه به صورت لایه ای با طرح ها کار می کنید و می توانید یک محصول ایده آل را روانه بازار کنید. مهندسین توسط این برنامه می توانید به یکپارچه سازی ویژگی های مختلف این برنامه با ابزارهای قدرتمندی نظیر CATIA بپردازند و طرح های خود را به طور مستقیم مستندسازی کنند. برنامه شبیه سازی قدرتمندی دارد و می تواند الگوهای خوبی را برای شروع داشته باشد.

کاور-FiberSIM

این برنامه یک محیط بسیار تخصصی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید کانپوزیت های دوقلو را ایجاد کرده و در قطعه های دیجیتال ارائه کنید. برنامه دارای ابزارهای تجزیه و تحلیل نیز هست که کار با هر طرحی را بسیار ساده تر می کند. تجزیه و تحلیل یک فرایند بسیار مهم است که باید همزمان با ارائه طرح ها انجام شده و این برنامه بستر خوبی برای این منظور است.

ویژگی های کلیدی نرم افزار Siemens FiberSIM:

  • قابلیت طراحی لایه به لایه
  • امکان مستندسازی و شبیه سازی خودکار طرح ها
  • پشتیبانی از نرم افزارهای مهندسی محبوب نظیر CATIA
  • امکان ساخت خودکار داده ها برای برش های دقیق
info

The nature of fiber-reinforced plastic products require rapid changes in the way analysis, design and manufacturing is traditionally performed. Unravel the complexities of these materials with the Fibersim portfolio of software. Experience a concurrent engineering process where analysis and design are performed in the context of the manufacturing process, which is key to developing optimal designs. The open architecture of Fibersim provides a specialized engineering environment to create a composite digital twin in NX, CATIA, or CREO.

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 7 SP1 – Windows 8.1 with Update – Windows 10 (64-bit)

Disk space: 1GB or more

Software: CATIA V5 R25-R28 – Siemens PLM NX 10-12 – Creo 3.0-4.0 M10

راهنمای نصب

به راحتی طبق راهنمای موجود در فایل !!HOWTO!!.txt نصب خود را انجام دهید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 64بیتی با حجم 1.08گیگابایت