دانلود Siemens Star CCM+ 13.06.011-R8 Double Precision – شبیه سازی چندرشته ای

نرم افزار Star CCM یک ابزار شبیه سازی قدرتمند است که قابلیت های خوبی را برای بسیاری از رشته های مهندسی فراهم می کند. پیش بینی عملکرد واقعی یک محصول در دنیای واقعی، نیازمند ابزارهای شبیه سازی است و در این زمینه، یک راه حل همه جانبه، می تواند بسیار کارساز باشد. این نرم افزار یک راه حل بسیار عالی برای تکنولوژی های چندرشته ای می باشد، تا بتوانند در قالب یک رابط کاربری یکپارچه، عملیات شبیه سازی و گزارش گیری را انجام دهند. کاربران این برنامه می توانند برای طراحی یک محصول بهتر، نتایج تغییرات را پیش بینی کرده و در طراحی عملکرد محصول خود وارد نمایند. از لحاظ تاریخی، این پیش بینی ها و انجام محاسبات می توانند نمونه های فیزیکی را بدست دهند و جامعه آماری موردنظر را زیرنظر داشته باشند. این جامعه آماری، در واقع همان نمونه تست ما است تا متوجه شویم انتظارات مشتریان تا چه برآورده شده است.

با دانلود Siemens Star CCM تمامی ابزارهای شبیه سازی جریان داده ها را خواهید داشت و می توانید از نقاط طراحی وارد کار شده و مزایای محصولات خود را متوجه شوید. مشکلات پیچیده ای که در هنگام طراحی محصولات با آن مواجه می شوید، توسط این برنامه آشکار شده و انواع رشته های مهندسی قابلیت کار با پدیده های فیزیکی را خواهند داشت. سناریوهای زیادی در برنامه قرار داده شده است تا شبیه سازی ها به واقعیت نزدیک تر شده و عملکرد واقعی یک محصول بدست آید.

کاور-Star-CCM

نرم افزار Star CCM یک ابزار مفید برای طراحی فرایند مهندسی است و پیش بینی های جامعی را در زمینه محصولات تا رسیدن به دست مشتری انجام می دهد. تحقیقات زیادی در مورد طیف گسترده ای از پیکربندی طراحی ها صورت گرفته است و مشخص شده است که بدون این شبیه سازی ها، مهندسین نمی توانند طراحی خود را به مرحله کمال رسانده و با مشکلات آن آشنا شوند. یک سیستم قوی و خودکار می تواند، روند طراحی را در نظر داشته باشد و به طور موثر، شبیه سازی با دوام و کارایی بالا را انجام دهد. با بررسی فضای کل طراحی نیز متوجه می شویم که هزینه های اجرایی بعد از طراحی بسیار سنگین تر هستند و با یک هزینه شبیه سازی کوچک، می توان از مشکلات بعدی جلوگیری کرد. تخصص این برنامه در خارج از بازه های احتمالی قرار دارد و مهندسین می توانند به طور ایده آل با برنامه ارتباط برقرار کرده و از محصولات خود پشتیبانی کنند.

ویژگی های کلیدی دانلود Siemens Star CCM:

  • نوآوری علاوه بر شبیه سازی
  • چند رشته ای
  • تایم دار
  • مقرون به صرفه
  • پشتیبانی توسط کارشناسان و مهندسین
info

Predicting the real-world performance of a product requires simulation tools that span a variety of engineering disciplines. STAR-CCM+ is an all-in-one solution that delivers accurate and efficient multidisciplinary technologies in a single integrated user interface.

Features:
Don’t just simulate, innovate!
Multidisciplinary
Timely
Affordable
Backed by experts

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 7 SP1 / Windows 8.1 / Windows 10 (64-bit)

CPU: 2.4 GHz CPU with at least 4 cores per CPU

Memory: 4 GB of memory per core

Graphics Card: Dedicated graphics hardware that has 3D capability, z-buffer and translucency

Free Space: 9 GB of free disk space

راهنمای نصب

1) اقدام به نصب نرم افزار کنید. پس از اتمام نصب، به هیچ وجه از FlexNET که توسط نرم افزار اصلی می خواهد نصب شود، استفاده نکنید. حتی اجازه ی نصب FlexNET توسط نرم افزار را ندهید.

2) پوشه 13.06.011-R8 را در محل نصب نرم افزار خود کپی و جایگزین فایل های موجود نمایید.

3) فایل license.dat را در یک محل امن از کامپیوتر خود مثلا C: / DLHA منتقل کنید.

4) به بخش Control Panel -> System -> Advanced System Settings مراجعه کنید. از زبانه های موجود، زبانه ی Advanced را کلیک کرده و گزینه ی Environment Variables را کلیک کنید.

5) در بخش User variables for USERNAME بر روی گزینه ی New کلیک کنید. در بخش Variable Name مقدار CDLMD_LICENSE_FILE را وارد کنید.

6) در بخش Variable Value آدرس فایل لایسنس که در هارد خود کپی کرده اید را بدهید. در این آموزش ما آدرس C:/ DLHA/ license.dat را داریم.

7) دو گام 5 و 6 را برای باکس System Variables نیز انجام دهید.

8) سیستم خود را ریستارت کنید.

9) نرم افزار را اجرا نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود به صورت پارت های 2گیگابایتی:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود کرک SSQ به صورت جداگانه