دانلود Softany WinCHM Pro 5.23 – نرم افزار ساخت فایل های راهنما

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود Softany WinCHM Pro نرم افزار کاربردی است که با اضافه شدن به تب های برنامه Microsoft Office Word این قابلیت را برای شما فراهم می سازد تا به راحتی از روی اسناد و متن های خود در مایکروسافت ورد فایل های راهنما تولید کنید. علاوه بر این ها قابلیت های کاربردی نرم افزار Softany WinCHM for Words همانند ساخت فایل های راهنمای پی دی اف و HTML جهت استفاده در وب از امکانات جالب آن می باشد. توسط این نرم افزار حرفه ای قادر خواهید بود تنها با چند کلیک و بدون هیچ پیچیدگی به ساخت فایل راهنما با فرمت رایج CHM بپردازید و یا اسناد ورد خود را به فایل های راهنمای HTML – CHM تبدیل نمایید.

نرم افزار Softany WinCHM یکی از نرم افزار های بسیار کاربردی برای ساخت راهنمای برنامه های دیگر با هر یک از فرمت هایPDF ،Word ،Single HTML ،WebHelp ،CHM است. برای کار با این برنامه به هیچ عنوان به مهارت قبلی و اطلاعات برنامه نویسی احتیاج ندارید. تنها با چند کلیک ساده می توانید یک متن را به یک راهنمای برنامه با هر یک از فرمت های گفته شده تبدیل کنید. . راهنما هایی که با فرمت HTML برای نرم افزار های تحت ویندوز ساخته می شوند (CHM)، راهنما های تحت وب در وبسایت ها، اسناد با فرمت پی دی اف یا Word با این برنامه قابل ساخت هستند. WinCHM خصوصاً این روزها برای ساخت کتاب های الکترونیکی آنلاین کاربرد زیادی پیدا کرده است. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.

دانلود-Softany-WinCHM

https://img5.downloadha.com/AliRe/Pics/Softany-WinCHM-s1.jpg  https://img5.downloadha.com/AliRe/Pics/Softany-WinCHM-s2.jpg

info

WinCHM is a very easy-to-use and powerful help authoring tool. Not needing to learn hard, you can be master of creating professional and good looking HTML help(CHM), Web help, PDF manual and Word documents. With this powerful tool you can not only create chm file from scratch, but also convert a set of existing HTML files to a chm file. You can open an existing chm file and edit the chm file too. create chm file.

سیستم مورد نیاز

Operating System: Windows XP/Vista/7/8/10
Memory (RAM): 256MB of RAM required.
Hard Disk Space: 100MB of free space required
Processor: Intel Pentium III or later.

راهنمای نصب

بعد از نصب ، Patch را در محل نصب کپی کرده ، آنرا اجرا کنید و Patch را بزنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 6 مگابایت