دانلود SoftMaker Office Professional 2018 Rev 970.0826 – نرم افزار آفیس

دانلود SoftMaker Office Professional نرم افزاری که علاوه بر ویرایش متن ابزاری شبیه به Excel مجموعه آفیس را هم به کاربران هدیه دهد. سرعت بالا در اجرا و همچنین سازگاری کامل با نرم افزار های رایج موجود در بسته Microsoft Office دو قابلیت مهم این نرم افزار به شمار می رود. البته بحث سازگاری این نرم افزار به همین جا ختم نمی شود چرا که این نرم افزار با آخرین نسخه مجموعه آفیس و فرمت های به کار رفته در آن سازگاری داشته و قابلیت ویرایش آن ها را نیز دارد. این نرم افزار که بهتر است آن را بسته نرم افزاری بنامید ابزاری هم شبیه به Microsoft PowerPoint در خود جای داده که از نظر قابلیت ها، دست کمی از محصول قدرتمند مایکروسافت ندارد.

دانلود-SoftMaker-Office-Professional

SoftMaker Office Professional نرم افزاری قدرتمند از شرکت معتبر SoftMaker Software GmbH می باشد که تولید کننده بسیاری از نرم افزارهای کاربردی در زمینه های مختلف می باشد و محصولات این شرکت توسط میلیون ها کاربر استفاده می شود. این نرم افزار از چندین بخش تشکیل شده است که می توان به قسمت های ساخت سند های متنی و تایپ متون مختلف، ساخت اسلایدها و تصاویر برای کنفرانس ها، ساخت یک گزارش کامل با استفاده از چارت ها و نمودارها و… اشاره کرد. این نرم افزار از قدرت بالا ، سرعت بالا ، سازگار سازی بالا برخوردار می باشد.

info

Even faster, more powerful, more compatible: The new SoftMaker Office 2016 for Windows is even better than SoftMaker Office 2012. You will find around 400 improvements under an improved user interface – everything from small time-saving improvements to significant new features such as pivot tables, worksheets with 1 million rows, charting support in TextMaker and Presentations, direct ePUB export for the easy creation of e-books, extended PDF export and much more!

سیستم مورد نیاز

Windows 10, Windows 8, Windows 7, Vista, Windows XP or any PC-based Linux (32 or 64 bits)

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید آنتی ویروس شما غیرفعال است. حال فایل فشرده را اکسترکت کنید.

2) سپس اقدام به نصب نرم افزار کنید.

3) محتوای موجود در پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید تا نرم افزار فعال سازی شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs