اتوماسیون و زمان‌بندی فعالیت‌ ویندوز WinAutomation Professional Plus 9.0.0.5481

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2رای)
Loading...

نرم افزار WinAutomation Professional قادر خواهید بود تا دستورات مشخص شده خود را بر روی رایانه در کمترین زمان ممکن اجرا نمایید. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد تا در استفاده از رایانه خود یک کار ثابت را برای چندین بار انجام دهید . و این عمل باعث خستگی و بی حوصلگی شما شود . برای مثال شما در تایپ سوال های امتحانی مجبور می شوید تا هرچند دقیقه در قسمت نمره ها ، نمره ی مربوط به هر سوال را بگذارید . یا در قسمت سربرگ در تایپ دو صفحه از یک سوال متونی را قرار دهید . تایپ هر باره این موارد مطمئنا می تواند خسته کننده باشد . یا برای تایپ یک نامه که قرار است برای قسمت های مختلف ارسال شود نیاز است تا چندین بار یک متن نوشته شود. که این کار هم بسیار خسته کننده است.

WinAutomation Professional نام نرم افزاری است که می تواند این مشکل شما را برطرف نماید . شما با کمک این نرم افزار قادر خواهید بود تا دستورات مشخص شده خود را بر روی رایانه در کمترین زمان ممکن اجرا نمایید . همچنین می توان عمل های مختلفی که توسط موس و صفحه کلید انجام می شود را در برنامه مشخص کرده و در زمان لزوم با استفاده از میانبر ها از آن عمل ها استفاده کرد . برای مثال در تایپ یک صفحه که مجموعه ای از نوشته های ثابت هر چند بار تکرار می شود شما می توانید نوشته های ثابت تکراری را با کمک این نرم افزار با یک علامت یا نشانه بر روی صفحه کلید مشخص کنید تا در هنگام تایپ تنها با فشردن آن نشانه ، نوشته های مورد نظر شما به سرعت تایپ شود .شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.

دانلود-نرم-افزار-WinAutomation

info

WinAutomation is a powerful and easy to use Windows based platform for building Software Robots. Software robots are apps that live in your computer and can be instructed to do whatever a real user does. Teach them to perform effortlessly any of your tasks, leveraging WinAutomation Macro and Web Recorders.

سیستم مورد نیاز

OS : Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید که کاملا از اینترنت قطع هستید و آنتی ویروس شما غیرفعال است.

2) پس از اتمام نصب، از بسته شدن کامل نرم افزار مطمئن شوید. بدین منظور، حتما باید مطمئن شوید که WinAutomation.Server در نوار فعالیت های Task Manager شما غیرفعال است. اگر فعال بود، آن را غیرفعال کنید!

3) محتوای درون پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار خود کپی و جایگزین کنید. حتما مطمئن شوید که هر 2فایل کپی شده است!

4) فایل block-hosts.cmd را اجرا کنید تا سرورهای نرم افزار بلاک شوند و لایسنس شما غیرفعال نشود.

5) اینترنت خود را متصل کرده و نرم افزار را اجرا کنید.

——————-

نکته کاربردی! اگر انجام گام دوم برای شما دشوار است، می توانید ویندوز را در حالت Safe Mode اجرا کنید تا این سرویس حتما قطع باشد!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 255 مگابایت