دانلود SolidCAM 2019 SP1 + Standalone – سالیدکم: نرم افزار طراحی صنعتی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

نرم افزار SolidCAM یک ابزار پیشگام با امکانات فوق العاده است که می توانید از آن برای برنامه نویسی کارامد و سودمند CNC استفاده کنید و فایل های سولیدورکز خود را روی آن پیاده سازی کنید. نرم افزار از تکنولوژی پیشرفته iMachining استفاده می کند و بنابراین یک فناوری انقلابی را برای طراحی های سه بعدی شما فراهم کرده است. با این برنامه می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید و ابزارهای کامل مربوط به مدل سازی های صنعتی را داشته باشید. سرعت مطلوب این برنامه، باعث می شود که کارکرد عظیم آن را متوجه شوید و تا می توانید مسیر رسیدن به ماشین های صنعتی رقابت پذیر را داشته باشید. این برنامه قابلیت های زیادی دارد و می توانید به منظور رقابت با بازارهای جهانی، از آن استفاده کنید. برنامه نویسی در این برنامه با فرمول های جادویی پیش می رود و کار آسانی در بسیاری از بخش ها خواهید داشت.

با دانلود SolidCAM می توانید از رویکردهای کاملا منحصربفرد استفاده کنید و سهم خود از بازار جهانی را، با طراحی ماشین های سودمند داشته باشید. می توانید فایل های CAD خود را به برنامه وارد کنید و به طور مستقیم خروجی های موردنظر را دریافت کنید. مسیر رسیدن به چنین اهدافی، بسیار هموار است و این برنامه یک ویرایشگر سه بعدی جذاب را با ترکیب بندی رنگی عالی ارائه کرده است. این ویرایشگر، قابلیت این را دارد تا نمایش کاملی از ماشین های طراحی شده داشته باشد و ریز جزئیات را به صورت پیش نمایش به شما نشان دهد.

کاور-SolidCAM-2018

مطالب مرتبط

ویژگی های کلیدی نرم افزار SolidCAM:

  • استفاده واردکردن فایل هایی با فرمت CAD
  • طراحی جذاب و آسان ماشین های CNC
  • امکان اراه خروجی، مطابق با استانداردهای روز دنیا
  • قابلیت برنامه نویسی با فناوری جدید
  • نمایش پیش نمایش به صورت شبیه سازی شده
  • مقرون به صرفه و بسیار شکیل
info

SolidCAM – The Leading Integrated CAM Solution with the Amazing iMachining Technology. Get the ‘Best-in-Class’ CAM Solution for Efficient & Profitable CNC-Programming Inside Your CAD

Amazing iMachining technology..
SolidCAM provides the great value of the revolutionary and amazing iMachining technology.
iMachining saves 70% and more in CNC machining time
iMachining extends cutting tool life dramatically
The unique iMachining Technology Wizard, provides optimal feeds and speeds, taking into account the toolpath, stock and tool material and machine specifications
iMachining will make you and your CNC machines more profitable and more competitive than ever before. Patented iMachining is completely unique both in its toolpath and by the method of programming with the patented Technology Wizard.

سیستم مورد نیاز

SolidWorks 2012-2018 (x64)

راهنمای نصب

1) فایل ISO را اجرا نموده و اقدام به نصب نرم افزار نمایید. اگر از شما درخواست نوع لایسنس شد، لطفا گزینه ی USB Hardware key را انتخاب کنید.

2) فایل SC2018_Wire_EDM.reg را اجرا کنید و اجازه دهید در رجیستری ویندوز شما ثبت شود.

3) پوشه MultiKey_18.1_x64_31052017 را به آدرسی ساده از هارد خود منتقل کنید. مثلا آدرس C:/ DLHA سپس فایل رجیستری SolidCAM.reg را اجرا کنید و تایید را بزنید تا ثبت شود.

4) فایل install.cmd را به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

5) سیستم خود را ریستارت کنید.

نکته اول! از حذف بودن تمامی نسخه های سالیدکم پیش از آنکه آخرین ورژن را نصب نمایید، مطمئن باشید.

نکته دوم! پیش از نصب SolidCAM مطمئن شوید که SolidWorks بر روی سیستم شما نصب باشد. نسخه های 2012 الی 2018 از سالیدورکس توسط این نرم افزار پشتیبانی می شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

توجه مهم! لطفا برای مشاهده ی لینک های دانلود، بر روی مربع خالی کلیک کنید تا عدم ربات بودن شما تایید شود!