دانلود Systat Software SigmaPlot 14.0.0.124 – رسم نمودار و آنالیز داده ها

نرم افزار Systat Software SigmaPlot ابزاری است که به شما کمک می کند تا نمودارهای دقیق را طراحی کنید و بتوانید به صورت گرافیکی آنها را زینت بخشید. این نمودارها به منظور مصورسازی اطلاعات کاربردهای زیادی دارند و می توانید از صفحات گسترده نظیر اکسل، اطاعات خود را دریافت کنید و به وضوح آنها را روی نمودارها نشان دهید. نمودارها دارای تنوع بسیاری هستند و از نظر گرافیکی دارای زیبایی خاصی هستند. نمودارها دارای طراح های منحصربفرد هستند و می توانید آنها را بدون اتلاف وقت استفاده کنید و در وقت خود صرف جویی کنید. برنامه دارای بخش یکپارچه سازی است و می توانید داده ها را ابتدا خلاصه سازی کنید و سپس آنها را روی نمودار نشان دهید.

با دانلود Systat Software SigmaPlot نتایج را روی نمودارهای بهتر نشان می دهید و در نتیجه مصورسازی را به صورت حرفه ای خواهید داشت. این نتایج می تواند در قالب فایل های مختلف ذخیره شود و در نتیجه به صورت ارائه در دانشگاه در نظر گرفته شود. وضوح و دقت برنامه بسیار بالا است و برای این منظور گزینه های زیادی در اختیار شما قرار داده می شود. قابلیت های این برنامه به صورت آفلاین در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید دسترسی کاملی به دیتابیس برنامه داشته باشید. هر کدام از نمودارها دارای گزینه های خاصی هستند و می توانید آنها را برای هر داده از اطلاعات سفارشی سازی کنید. نتیجه می تواند بسیار متفاوت باشد. بالاخره هدف از ارائه چنین نمودارهایی تحلیل داده ها است و باید بتوانیم سادگی را در آنها حفظ کنیم. بدین منظور از ترکیب های رنگی مناسب برای مشاهده بهتر داده استفاده شده است. بیش از ۸۰ نوع نمودار و چارت گرافیکی در این برنامه در نظر گرفته شده است.

کاور-Systat-Software-SigmaPlot

ویژگی های کلیدی نرم افزار Systat Software SigmaPlot:

  • امکان مصورسازی داده ها
  • دارای بیش از ۸۰ نوع گرافیک فنی به صورت دوبعدی و سه بعدی
info

SigmaPlot software helps you quickly create exact graphs. SigmaPlot graphing software from SYSTAT takes you beyond simple spreadsheets to help you show off your work clearly and precisely. With SigmaPlot, you can produce high-quality graphs without spending hours in front of a computer. SigmaPlot offers seamless M’zoft Office integration, so you can easily access data from M’zoft Excel spreadsheets and present your results in M’zoft PowerPoint presentations.

Features:
Graphing software that makes data visualization easy
More than 80 2-D and 3-D technical graph types

سیستم مورد نیاز

Windows 10, 8, 7 and Windows Vista, Windows XP

2 GHz 32-bit (x86) or 64-bit (x64)Processor

2 GB of System Memory (32-bit)

4 GB of System Memory (64-bit)

200 MB of Available Hard Disk Space

CD-ROM Drive

800×600 SVGA/256 Color Display or Better

Internet Explorer Version 8 or better

راهنمای نصب

1) در هنگام نصب از شما درخواست سریال می شود، با استفاده از لایسنس موجود در فایل SN.txt اقدام به نصب نرم افزار نمایید.

2) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید. تمامی محتوای پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین نمایید. محل نصب نرم افزار در ویندوزهای 64بیتی به صورت ذیل است:

C: / Program Files (x86) / Sigmaplot / SPW14

3) حال نرم افزار را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با لینک مستقیم با حجم 167مگابایت