دانلود The Foundry MODO 12.2v2 – نرم افزار طراحی مدل های ۳ بعدی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود The Foundry MODO نام نرم افزاری است که شما به کمک آن می توانید مدلهای سه بعدی بسازید. این یک نرم افزار حرفه در این زمینه می باشد که سرعت و قابلیت های زیادی دارد. از این نرم افزار در اکثر فیلم ها و کار های طراحی و مدلسازی های حرفه ای استفاده شده است. هنرمندان سه بعدی کار در زمینه طراحی بازی، جلوه های ویژه فیلم، تولیدات ویدئویی، هنرهای گرافیکی و طراحی تجسمی از این نرم افزار استفاده می کنند. در حقیقت این نرم افزار یکی از پیشرفته ترین و حرفه ای ترین نرم افزار ها برای ساخت مدل های سه بعدی است، که دارای سرعت و قابلیت های فوق العاده زیادی می باشد و در اکثر فیلم ها و کارهای طراحی و مدلسازی های حرفه ای از آن استفاده می شود. امکانات و ویژگی های زیاد این نرم افزار باعث شده است که از آن در زمینه طراحی بازی، جلوه های ویژه فیلم، تولیدات ویدئویی، هنر های گرافیکی و طراحی تجسمی، استفاده شود. این نرم افزار فقط بر روی سیستم های ۶۴ بیتی قابل اجرا می باشد.

|به همراه مجموعه کامل Assets + Samples نرم افزار|

دانلود-نرم-افزار-The-Foundry-MODO

ویژگی های نرم افزار دانلود The Foundry MODO :

  • سرعت بالا در رندر
  • گردش کار ابتکاری جدید
  • امکان ساخت و طراحی سرگرم کننده
  • مدل سازی چند ضلعی و مجسمه سازی با ابزار سریع و شهودی
  • مدل سازی یک پارچه
  • UI کاملا قابل تنظیم بی همتا که قابلیت کار با هر نرم افزار دیگر ۳D را به شما می دهد
  • پردازش دسته ای، اسکریپت نویسی پایتون، یک SDK همه کاره، و حمایت از گسترش ColorIO، OpenEXR و Alembic
info

MODO is your starting point for creative exploration. Whether you’re creating addictive real-time experiences, innovative product designs, compelling advertising images, or engaging film and video content, MODO’s artist-friendly tools let you iterate freely to realize your ideas’ full creative potential.

With powerful 3D modeling and sculpting tools, and an advanced photorealistic viewport and preview renderer, MODO lets you iterate faster for better concept and production models, look development and interactive design reviews.

With consistent workflows, modular tool assembly and an intuitive UI, MODO lets you apply the knowledge you gain in your first days of exploration to fulfilling the most complex, sophisticated tasks down the road.

MODO offers modeling, sculpting, painting, effects and animation tools in one cohesive, easy-to-use content creation package, with unlimited network rendering capabilities and MeshFusion Boolean tools included.

سیستم مورد نیاز

Intel processor(s), Core i3 or higher
10 GB disk space available for full content installation
At least 4 GB RAM
Display with 1280 x 800 pixel resolution
Internet connection for product activation and online videos access

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن باشید به اینترنت متصل نباشید.

2) نرم افزار را اجرا کنید. از شما درخواست فعال سازی می شود، به ترتیب بر روی گزینه های “Install License” و “Install Downloaded License from Disk” کلیک کنید.

3) حال، فایل “modo138707.lic” برای نسخه 11 یا فایل modo492947.lic برای نسخه 12 را از داخل فایل Win برای نسخه ویندوز و پوشه های دیگر برای نسخه سیستم عامل خود انتخاب کنید و نرم افزار را فعال سازی کنید.

4) نرم افزار را بسته و دوباره باز کنید تا نسخه فعال سازی برای شما آماده شود.

—————

آموزش کرک و فعال سازی The Foundry RLM Server برای نسخه 11.2v1:

شاید شما نیاز داشته باشید تا بخش Foundry RLM Server نرم افزار را نیز استفاده کنید. بدین منظور بایستی عملیات فعال سازی و کرک آن را انجام دهید که بدین صورت می باشد:

1) ابتدا نرم افزار MODO را نصب نمایید .

2) داخل پوشه Crack/RLM/FLT7.0v2 شده و FLT7.0v2-win-x86-release-32.exe را نصب نمایید .

3) سپس Foundry Licens Utility را به صورت Run As Administrator اجرا نمایید .

4) به تب دوم یعنی Rlm Server رفته و بروی Stop Server کلیک کرده و همین کار را در تب سوم یعنی FLExlm Server هم تکرار نمایید .
5) فایل کرک یعنی rlm.foundry.exe واقع در آدرس “Crack/RLM/FLT7.0v2-win-x86-release-32” را در محل Program Files (x86)The FoundryLicensingTools7.0binRLM کپی نمایید تا جایگزین فایل اصلی شود .

6) در برنامه Foundry Licens Utility به تب آخر یعنی Diagnostics بروید و بروی Run Diagnostics کلیک نمایید تا مشخصات سیستم شما را نمایان سازد .
7) فایل xf_foundry.lic را با برنامه NotePad باز نمایید .

8) در خط اول پس از کلمه HOST دیگر کلمه ها را یعنی  HOST_NAME MAC_ADDRESS PORT را حذف نمایید و به جای HOST_NAME مشخصات HOST_NAME موجود در قسمت 5 و به جای MAC_ADDRESS مشخصات System ID موجود در قسمت 5 را وارد نمایید و کلمه PORT را هم جذف نمایید. مانند تصویر زیر :
9) فایل xf_foundry.lic را پس از انجام تغییرات ذخیره نمایید و سپس آن را در مسیر ProgramDataThe FoundryRLM کپی نمایید .

10) در نرم افزار Foundry License Utility به تب RLM Server رفته و سپس بروی Start Server کلیک نمایید .

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

فایل های مربوط به نسخه 12.2v1:

لینک نسخه ویندوز دانلود با حجم 1.01 گیگابایت

——————–

فایل های مربوط به نسخه 11.2v1:

لینک نسخه ویندوز دانلود با حجم 772 مگابایت

لینک نسخه مک دانلود با حجم 766 مگابایت

لینک نسخه لینوکس دانلود با حجم 812 مگابایت

دانلود مجموعه کامل Assets + Samples:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم