پلاگین روتوش برای فتوشاپ Topaz Clean 3.2.0 DC 06.10.2017

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

پلاگین روتوش برای فتوشاپ Topaz Clean پلاگین فتوشاپ بسیار پر کاربرد می باشد که کاربر با استفاده از آن می تواند نسبت پاک سازی چهره و افزایش وضوح و روشنایی عکس اقدام نماید. بدین وسیله کاربر می تواند به رفع عیب و از بین بردن قسمت های برجسته چهره اقدام کند. مراحل کار با پلاگین ساده بوده و با چندین کلیک کاربر می تواند به کنترل ابزار های درون آن استفاده کند. کاربران می توانند از این پلاگین برای روتوش تصاویر و فع عیوب چهره و در نتیجه زیبا سازی و آرایش استفاده کرده و به جای صرف وقت برای بهبود کیفیت و وضوح عکس با ابزار های درون فتوشاپ از این پلاگین کمکی استفاده کنند.

پلاگین روتوش برای فتوشاپ Topaz Clean تمامی کارایی نرم افزار محبوب فوتوشاپ را در زمینه تنظیم عکس ها در اختیار شما قرار می دهد. این نرم افزار به عکاسان یک کنترل سریع ، پربازده و دقیق را در زمینه مدیریت عکس هایشان می دهد. این نرم افزار به این منظور طراحی شده تا زمینه خلاقیت عکاسان را افزایش دهد که این کار با استفاده از تکنولوژی برتر و پیشرفته ای که در این نرم افزار قرار گرفته است میسر می شود. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.Topaz-Clean

Topaz-Clean-اسکرین-شات  Topaz-Clean-اسکرین-شات

info

Topaz Clean is a powerful detail smoothing and edge stylization plug-in that simplifies advanced techniques typically used for creating smooth, flawless skin and curly, vectorized effects – allowing you to quickly and easily reduce or remove the depth of detail within images, while maintaining important structural detail and enhancing edges.

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 7, 8/8.1, 10 64bit only
CPU: *32bit or 64bit Intel or AMD
RAM: At least 2GB, more recommended

راهنمای نصب

1- بعد از نصب نرم افزار، اگر از شما سریالی درخواست شد میتوانید با استفاده از Keygen سریالی برای خود تولید کنید و استفاده کنید یا با استفاده از سریال های موجود در فایلKeys پلاگین را فعال سازی کنید.

2- برای استفاده از پلاگین ، از منوی فیلتر فتوشاپ استفاده کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 59 مگابایت