دانلود Total Uninstall Professional 6.22.1.505 حذف نرم افزار های نصب شده

Total Uninstall Professional نرم افزاری برای حذف نرم افزار های نصب شده بر روی سیستم شما می باشد. باید بدانید یکی از دلایل اصلی کاهش سرعت ویندوز بعد از مدتی، حذف نرم افزارهای نصب شده است. نرم افزار ها در زمان نصب فایل هایی و تنظیماتی را در قسمت های مختلف رجیستری و ویندوز قرار می دهند که هنگام حذف توسط بخش remove programs ویندوز، به طور کامل پاکسازی نمی شوند و تجمع اینگونه فایل ها در نهایت باعث کاهش عملکرد ویندوز خواهد شد. اگر از کاربرانی هستید که نرم افزار های زیادی را تجربه می کنند، حتما این نرم افزار را دانلود نمایید. دانلود Total Uninstall Professional نرم افزاری کامل و قدرتمند در زمینه حذف و نابودی کامل نرم افزارهای نصب شده روی ویندوز می باشد.

به همراه آموزش نصب تصویری اختصاصی وبسایت دانلودها

دانلود-Total-Uninstal

نرم افزار Total Uninstall Professional بعد از نصب شروع به آنالیز نرم افزار های نصب شده روی ویندوز می کند و با شناسایی فایل ها و تنظیمات انجام شده توسط نرم افزار های نصب شده روی ویندوز ، این مهم را فراهم می آورد که هنگام حذف آن ها تمامی تنظیمات و فایل های مربوط به آنها از روی سیستم شما حذف شوند. در نتیجه باعث عدم تجمع فایل های بیهوده و همچنین وجود تنظیماتی که بعد از حذف نرم افزار مربوطه باعث اخلال در عملکرد ویندوز می شوند خواهد شد. تمامی فرایند های این نرم افزار به صورت امن انجام می شود و اینطور نیست که باعث اختلال بیشتر در عملکرد ویندوز شود. همچنین این نرم افزار دارای قابلیتی به نام Monitored Programs می باشد که توانایی نمایش تغییرات و فایل هایی که بعد از نصب یک نرم افزار به سیستم اضافه می شود را داراست.

Total-Uninstal-اسکرین-شات  Total-Uninstal-اسکرین-شات  Total-Uninstal-اسکرین-شات

info

Total Uninstall – powerful installation monitor and advanced uninstaller. Total Uninstall creates a snapshot of your system prior to installing a new program. It then takes an additional snapshot after the installation has completed. It then compares the two snapshots and displays all changes in a graphical tree view, marking all registry values and/or files that have been added, changed or deleted. Total Uninstall saves these changes and, if you decide to uninstall the program, it will reverse the changes to the previous state.

سیستم مورد نیاز

Windows XP  •  Windows XP 64 bit  •  Windows Vista  •  Windows Vista 64 bit  •  Windows 7  •  Windows 7 64 bit  •  Windows 8  •  Windows 8 64 bit  •  Windows 2003  •  Windows 2008  •  Windows 2008 64 bit  •  Windows Server 2012  •  Windows 10  •  Windows 10 64 bit

راهنمای نصب

دانلود و مشاهده آموزش نصب تصویری Total Uninstall Professional 6 اختصاصی دانلودها

1) ابتدا مطمئن باشید که آنتی ویروس شما غیرفعال است و به اینترنت متصل نمی باشد.

2) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید. به یکی از دو پوشه x64 یا x86 مراجعه کنید (بنا به سیستم عامل خود) و فایل Tu.exe را به پوشه Make_Cert_&_Sign منتقل کنید.

3) فایل اجرایی 1_Run_Create_Certs.bat را اجرا کرده و اجازه دهید تا عملیاتش را انجام دهد. در مرحله آخر، هم می توانید پسوورد دلخواه خود را وارد کنید هم می توانید هیچ چیزی وارد نکرده، فقط OK بزنید تا این مرحله به اتمام برسد.

4) حال فایل 2_Run_Sign.bat را اجرا کنید. پس از اتمام عملیات این فایل، تنها کافیست فایل اجرایی Tu.exe که حالا دارای لایسنس اختصاصی شما می باشد را به محل نصب نرم افزار منتقل کنید.

5) فایل اجرایی Tu.exe که تولید کرده اید را به محل نصب نرم افزار منتقل کنید و سپس نرم افزار را اجرا نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود لینک مستقیم با حجم 37 مگابایت