دانلود USB Safely Remove 6.1.7.1279 – نرم افزار قطع ایمن حافظه های جانبی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود USB Safely Remove یک نرم افزار کاربردی می باشد که به وسیله آن می توانید بدون دردسر و با سرعت بسیار بالا ارتباط هر گونه دستگاه Removable را با سیستم قطع نمایید. این نرم افزار نه تنها در وقت صرفه جویی می کند، بلکه بلکه این اطمینان را به شما میدهد که تمامی اطلاعاتتان بر روی فلش باقی مانده است. کار با این نرم افزار بسیار آسانی می باشد به صورتی که تنها برای قطع ارتباط فلش مموری لازم است دستگاه مورد نظر را انتخاب کرده و تنها با یک کلیک بر روی Stop ارتباط را منحل کنید. از امکانات جالب این نرم افزار اسکن فلش مموری و تشخیص ویروس های آن می باشد.

دانلود-نرم-افزار-USB-Safely-Remove

اسکرین-شات-USB-Safely-Remove  اسکرین-شات-USB-Safely-Remove

info

USB Safely Remove is a utility for effortless and speedy disconnection of any removable devices. Not only does it save time, but it ensures that all data remains on a device when it is unplugged. Safely Remove is a system utility designed for quick and safely stopping USB Flash Drives connected to your computer. With this utility you can safely stop and remove USB Flash Drives much faster then using “Safely remove hardware”” icon in the system tray.

سیستم مورد نیاز

IBM PC compatible computer with USB support
30MB of free memory
25MB of free hard disk space
Windows XP/2003/Vista/7/8/8.1/10
A mouse or a keyboard

راهنمای نصب

1- بعد از نصب ، فایل Keygen را در محل نصب کپی کنید ، آنرا اجرا کرده و Patch را بزنید سپس فایل USBSafelyRemove را انتخاب کنید و Open را بزنید.

2- نرم افزار را اجرا کنید و بر روی آیکون کلید کلیک کرده و  Inter license Key را بزنید.

2- در محیط Keygen  گزینه Generate را بزنید و با استفاده از سریال تولید شده نرم افزار را فعال سازی کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 5 مگابایت

ADs