دانلود WinCan VX 1.2018.4.1 – نرم افزار بررسی وضعیت فاضلاب های شهری

نرم افزار WinCan VX فضایی را فراهم می کند که بتوانید ابتدا با یادگیری شرایط فاضلاب مقدمات لازم برای محاسبات را فراهم کنید، سپس به نگهداری و بهبود شرایط آن بپردازید. با این برنامه می توانید به راحتی به جمع آوری اطلاعات بپردازید و بازرسی های دقیق را با استانداردهای حاضر صورت دهید. تمرکز شما روی نوآوری های به روز دنیا خواهد بود و می توانید بهره وری را تا جایی که ممکن است بالا ببرید. این برنامه تخصصی عمل می کند و بازرسی فاضلاب هایی را در اولویت خود قرار داده است که بیش از ۸۵۰۰ مجوز در سراسر جهان دارد و از این نظر بسیار کامل است. تجزیه و تحلیل این برنامه بسیار قدرتمند است و نمودارهای لازم را می توانید برای ارائه ایجاد کنید و بررسی های بیشتری انجام دهید.

با دانلود WinCan VX می توانید اطلاعات خود را از فضای ابری به برنامه بدهید و قابلیت های هر فاضلاب را به صورت دستی هم وارد کنید. خنثی سازی های سخت افزاری و برقراری سازگاری با نسخه های مختلف، قابلیت دیگری است که WinCan VX را از دیگر برنامه ها ممتاز جلوه می دهد. پیاده سازی اطلاعات در این برنامه بسیار راحت است، چرا که استاندارد های بروز فاضلاب های شهری در برنامه منظور شده است و شما بدون نیاز به دادن اطلاعات اضافی، می توانید آنها را مستقیما مورد استفاده قرار دهید.

کاور-WinCan-VX

رایط کاربری WinCan VX به مانند دیگر برنامه های مهندسی است و می توانید گزینه های اساسی را در تسک های برنامه مشاهده کنید و یک محیط کار سازماندهی شده در اختیار داشته باشید. برنامه انعطاف پذیر است و شما بنا به سلیقه خود می توانید به تنظیم دستی یا خودکار روی بیاورید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار WinCan VX 1.2018.4.1:

  • تجزیه و تحلیل های قدرتمند
  • کولابریشن های مبتنی بر ذخیره سازی ابری
  • قابلیت های متناسب سازی شده
  • اتاق های رشد
  • امکان خنثی سازی سخت افزاری
  • قابلیت ایجاد سازگاری های سازمانی
  • پیاده سازی با قابلیت های مخلتف
  • سازگاری استانداردهای مخلتف فاضلاب شهری
  • امکان دادن اطلاعات دستی
  • پشتیبانی از سیستم های جدید فاضلاب شهری
info

Maintaining sewers starts with understanding sewer condition, and WinCan makes it easy to collect detailed, standards-compliant inspection data. Relentless focus on innovation and productivity has made WinCan the industry’s most preferred sewer inspection software, with more than 8,500 licenses worldwide.

Features:
Powerful Analytics
Cloud-Based Collaboration
Tailored Capability
Room to Grow
Hardware Neutrality
Enterprise Compatibility
Feature Walk-through
Standards Compliance

سیستم مورد نیاز

Processor: INTEL Core i5 or Higher

Memory: 8 GB

Graphic: Nvidia GeForce, Series 9 or Higher

Hard Disk: SATA or SSD

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید که آنتی ویروس شما غیرفعال است و حتما اتصال شما از اینترنت قطع می باشد.

2) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا کنید. گزینه ی Home -> Program Information را انتخاب کنید. در بخش License Management بر روی Manage License کلیک کنید. حال گزینه ی Select Licensing System را انتخاب کنید و در گام بعدی گزینه ی Wincan را انتخاب کرده و تایید کنید.

3) نرم افزار را به طور کامل ببندید. فایل اجرایی Keygen.exe را به صورت Run as Administrator اجرا کنید و بر روی گزینه ی Generate XML کلیک کنید تا فایل لایسنس برای شما ایجاد شود. این فایل، در کنار فایل keygen.exe با فرمت XML قرار خواهد گرفت.

4) نرم افزار را مجدد اجرا کنید. دوباره به بخش Manage License مراجعه کنید. حال، گزینه ی InstalLicense From file را انتخاب کنید و فایل XML که در گام سوم تولید کرده اید را به نرم افزار بدهید تا رجیستر شود.

5) حتما تمامی فایل های اجرایی نرم افزار را توسط فایروال خود بلاک کنید تا از غیرفعال شدن آنتی ویروس شما جلوگیری شود.

6) اینترنت و آنتی ویروس خود را فعال کرده و از نرم افزار به صورت کاملا اکتیو استفاده نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه نصبی با حجم 869 مگابایت