دانلود WYSIWYG Web Builder 14.1.1 – نرم افزار طراحی آسان صفحات وب

دانلود WYSIWYG Web Builder نرم افزاری عالی برای طراحی و ساخت صفحات به صورت بصری و بدون نیاز به دانش فنی در حوزه HTML و کد نویسی می باشد. این نرم افزار با پشتیبانی از جدید ترین فناوری های دنیای وب نظیر HTML5 و CS5 و jQuery باعث می شود، طراحی صورت گرفته توسط آن از دنیای تکنولوژی عقب نباشد. همان طور که گفته شد، طراحی توسط این نرم افزار بسیار ساده و بدون نیاز به دانش فنی خواهد بود، فقط کافی است به صورت بصری هرآنچه که می خواهید را با ابزار های درون نرم افزار به صفحه اضافه کنید تا کد مورد نیاز آن توسط خود نرم افزار نوشته شود، از جدول ها گرفته تا عکس ، ویدیو ، اسلایدشو و اشیاء مختلف نظیر دکمه و منوها و فیلدها و فرم ها، تماما توسط نرم افزار پشتیبانی می شوند.

دانلود WYSIWYG Web Builder در زمینه ابزارهای مربوط به متن، کنترل تگ های هدینگ H1 ,H2 ,H3 و… و قابلیت افکت دادن به متن و ساخت متن ها رنگی و اضافه کردن Clip art ها از امکانات بخش متن است. در زمینه ابزارهای عکس موجود بودن افکت و امکان ساخت اسلاید شو و گالری عکس می تواند بسیار موثر باشد. همان طور که گفته شد، نرم افزار از html5 و cs3 نیز استفاده می کند و در خروجی گرفتن می توانید از این تکنولوژی ها استفاده کنید. قدرت دیگر نرم افزار امکان استفاده از امکانات jQuery است و کاربر می تواند براساس این قابلیت صفحاتش را بسازد. از jQuery می تواند در ساخت منو ها، انیمیشن و افکت ها استفاده کرد. قابلیتی به نام Built-in Content Management System نیز به کاربران سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس کمک می کند تا بتوانند برای سیستم ها نیز قالب طراحی کنند.

دانلود-WYSIWYG-Web-Builder

WYSIWYG-Web-Builder-اسکرین-شات  WYSIWYG-Web-Builder-اسکرین-شات  WYSIWYG-Web-Builder-اسکرین-شات

info

WYSIWYG Web Builder is a WYSIWYG (What-You-See-Is-What-You-Get) program used to create web pages. WYSIWYG means that the finished page will display exactly the way it was designed.

سیستم مورد نیاز
Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Vista
راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه فعلی:

پس از اتمام نصب، محتویات پوشه کرک را در محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین نمایید.

———————–

آموزش نصب نسخه های پیشین:

1) ابتدا مطمئن باشید اینترنت شما به طور کامل قطع می باشد.

2) محتوای درون پوشه KeyGen را در محل نصب نرم افزار خود کپی کنید.

3) فایل اجرایی Loada.exe را به صورت Run as Administrator اجرا کنید. سپس نرم افزار را پس از اجرای کامل، مجدد ببندید.

4) مجدد فایل Loada.exe را اجرا کنید. حال فایل keygen.exe را اجرا کنید.

5) با استفاده از اطلاعات داده شده نرم افزار را رجیستر کنید. با پیغام خطا روبرو خواهید شد. در انتها پیغام invalid برای شما ظاهر می شود. نادیده بگیرید! نرم افزار رجیستر شده است!

6) تمامی فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود بلاک کنید تا لایسنس شما غیرفعال نشود. نرم افزار را مجدد اجرا کنید. کار تمام است.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com