دانلود نسخه هک شده بازی ۲Dark v1.0 برای PS4 – ریلیز BlaZe

بازی ۲Dark داستان کاراگاهی به نام Smith را روایت می‌کند که با همسر و دو فرزندش در یک منطقه برون شهری چادر زده‌اند. همسر فرزندان کاراگاه به دنبال چوب برای روشن کردن آتش می‌روند و اسمیث هم مشغول به محکم کردن چادر است که ناگهان با صدای جیغ همسرش از جا می‌پرد. متاسفانه بعد از چند دقیقه جنازه‌ی خون آلود همسرش را پیدا کرده و سپس یک وان را می‌بینید که در حال حمل بچه‌هاست اما نمی‌تواند برای توقف آن کاری کند. حال، داستان بازی به ۷ سال بعد می‌رود.

اسمیث هنوز از پیدا کردن فرزندانش ناامید نیست و حتی سرنخ‌هایی هم از سارقینشان پیدا کرده است. او از نیروی پلیس استعفا داده و به صورت کاراگاه خصوصی کار می‌کند. تمام بازی در تاریکی مطلق هوا روایت می‌شود چون کاراگاه داستان، تنها شب‌ها به دنبال نجات کودکان خود یا دیگر بچه‌ها می‌رود. اگر کمی در فهمیدن داستان بازی مشتاق باشید و بازیباز جست و جو گری باشید، از داستان ۲Dark به حد کافی لذت می‌برید.

۲Dark (CUSA-04802) PS4-BlaZe

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-2Dark

دوربین ایزومتریک و نمای ۲٫۵ بعدی بازی ۲Dark در ترکیب ویژگی‌های بازی‌های Stealth و Adventure به خوبی عمل می‌کند. هسته اصلی بازی پیدا کردن سرنخ و آیتم‌های لازم برای پیدا کردن بچه‌ها و تلاش برای پنهان ماندن از دشمن است. تاکید بازی بر مخفی‌کاری بسیار زیاد است به طوری که یا باید سعی کنید اصلا دشمنان را نکشید، یا اگر هم قصد از پا دراوردنشان را دارید بدون سر و صدا این کار را انجام دهید. کشتن پر سر و صدای یک دشمن مساوی با مرگتان خواهد بود.

تفنگ پروتاگونیست بازی هم ضعیف‌تر از چیزی است که فکرش را می‌کنید و به سه تا از گلوله‌هایش برای کشتن دشمن نباز دارید. ضمن آن که صدا خفه‌کن هم ندارد و عملا فقط زمانی به کار می‌آید که می‌خواهید به جایی یا وسیله‌ای شلیک کنید یا فقط یک دشمن در محیط باقی‌مانده و مخفی‌کاری چندان مطرح نیست. Inventory شما در بازی نسبتا گسترده است و به همین خاطر می‌توانید با ۴ جهت اصلی ۴ وسیله‌ای که بیشترین استفاده را از آن‌ها دارید در یک مکان مخصوص قرار دهید.

شخصیت اصلی توانایی حمل دو وسیله را دارد. شما در ظاهر می‌توانید هر دو وسیله را انتخاب کنید اما پیاده‌روی در محیط بسیار تاریک بازی بدون چراغ قوه یا هر وسیله ی روشن‌کننده دیگری خودکشی است. لذا تقریبا همیشه دست چپتان یک مشعل یا چراغ قوه خواهد بود. محیط‌های بازی بسیار تاریک هستند و دیر یا زود به چراف قوه یا چیز دیگری احتیاج پیدا خواهید کرد.

منبع توضیحات: گیم فا

info

From Frédérick Raynal, the creator of Alone in the Dark® and pioneer of survival-horror, 2Dark is a grim journey of stealth and courage into the heart of corruption. Use your cunning to infiltrate Gloomywood’s bastions of cruelty. Investigate to uncover the secrets of the deranged psychopaths within, seek retribution for their crimes, and bring the children to safety.

A NEW STEALTH-HORROR ADVENTURE

– A nerve-wracking experience of ruthless consequences with only your wits to guide you.

– Perfect your plan to infiltrate intricately handcrafted levels and escape with the children.

– Stick to the shadows and step carefully. Light and sound can be your allies, and your undoing.

– Supplies are limited. From flashlight batteries to bullets, make every item count.

– Investigate every nook and cranny to expose the sinister secrets behind the abductions.

– Kids will be kids. Stop for too long and they’ll fidget and cry, putting both of you in harm’s way.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی 2Dark v1.00 PS4-BlaZe با لینک مستقیم

ADs