دانلود نسخه هک شده بازی ۳D MiniGolf برای PS4 – ریلیز PRELUDE

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

گلف یک بازی یا ورزش فضای آزاد است که در آن بازیکنان بطور فردی یا تیمی به‌وسیله چوبهای گوناگون ویژه‌ای توپ گلف را درون سوراخی در زمین می‌اندازند. در آیین‌نامه بازی گلف این بازی را اینگونه تعریف کرده‌اند: «گلف پرتاب یک توپ از نقطه نخست بازی به درون یک سوراخ است که به‌وسیله یک یا چند ضربه پیاپی و بر طبق قانون‌های ویژه‌ای صورت گرفته باشد». در بازی هدف اصلی شما انتقال توپ به گوی می باشد که هر چه تعداد ضربات به توپ کمتر باشد امتیاز و ویژگی ها برای شما بهتر خواهد بود. زمین دارای ناهمواری های مختلفی می باشد که پیش روی شما را سخت تر خواهند کرد.

با بازی ۳D MiniGolf که یک بازی گلف مجازی که بسیار به واقعیت نزدیک است را تجربه می کنید. در مسابقاتش با ۵۴ زمین گلف چالش برانگیز مواجه هستید و جالب است که ۱۸ مدل از آن دقیقا از روی بازی های رسمی گلف الگو برداری شده است. سه سناریوی مختلف با کیفیت HD در انتظار هواداران بازی است که شامل یک پارک سرسبز دوست داشتنی، یک اردوگاه مجهز کوهستانی و یک ساحل رویایی میشود. از پروفایلتان در این مجموعه استفاده کنید. بهتر است از سیستمی که به شما کمک می کند تا بصورت مجازی به کسب مدال های مختلف در بهترین بازی های خود بپردازید، تشکر کرد. برای بهتر کردن رکوردتان در چالش ها و تورنمت های پیش رو بسیار تلاش کنید و یا حتی با استفاده از گزینه ی multiplayer از دوستان خود کمک بگیرید.

۳D MiniGolf (CUSA-01499) PS4-PRELUDE

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-3D-MiniGolf

ویژگی های کلیدی بازی ۳D MiniGolf:

  • سه سناریو کاملا متفاوت(پارک، اردوگاه، ساحل)
  • ۵۴ زمین گلف چالش برانگیز
  • ۱۸تورنمت رسمی
  • کیفیت بینظیر HD
  • دو روش بازی انفرادی: رقابتی و تورنمنت
  •  بازی چند نفره بین ۲ تا ۴ بازیکن
  • کسب مدال (achievement)
info

Experience virtual but realistic mini-golf and master an entertaining match on over 54 challenging holes, 18 of which faithfully modelled after official courses in the real world.

Three scenarios in glorious HD are waiting for the discerning mini-golf enthusiast: a lovely green park, a camping site in the mountains and a dreamy sandy beach.

Use your profile to keep track of your statistics. Thanks to the integrated medal system you collect virtual rewards for your best matches. Try improving your own records in Challenge and Tournament mode or face off against your friends in multiplayer mode.

Enjoy exciting most realistic matches with 1-4 players.

• 3 completely different scenarios (Park, Camping Site, Beach)

• 54 challenging holes in total

• 18 official tournament holes

• Cutting edge HD graphics

• Two exciting single player modes: Challenge and Tournament

• Local Multiplayer mode for 2-4 players

• Medal system (Achievements)

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی 3D MiniGolf v1.00 PS4-PRELUDE با لینک مستقیم