دانلود بازی ۶۰ Parsecs v1.0.17.14 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

بازی ۶۰ Parsecs! در واقع دنباله معنوی از دیگر عنوان این استودیو با نام ۶۰ Seconds! است. بنابراین، می‌توان شباهت‌هایی بین این دو بازی پیدا کرد. جنگ هسته‌ای شروع شده و بازیکنان فقط ۶۰ ثانیه تا منفجر شدن بمب برای جمع‌ کردن خدمه و لوازم موردنیاز وقت دارد. پس از آن، بازیکنان باید از آن‌چه دارند برای زنده ماندن خود استفاده کنند. دانلود بازی ۶۰ Parsecs شامل بهبود و پیشرفت‌های زیادی از جمله اضافه شدن سیستم ساخت و ساز است که می‌توانند در صورت از دست رفتن منابع، آن‌ها را بازسازی کنند. علاوه بر این، بازیکنان با اکتشاف در جهان بازی می‌توانند خانه جدید خود را پیدا کنند که از طریق آن به افراد دیگر کمک کرد یا به مدیریت و ساخت و ساز پرداخت یا با بیگانگان مبارزه کرد.

شما در نقش کاپیتان هستید و این وظیفه ی شماست که تمامی خدمه را خوشحال و راضی نگه دارید. باید روابط بین افراد خود را مدیریت کنید پیش از آن که آن ها تصمیم بگیرند تا برای زنده ماند خود، یکدیگر را از سفینه به پایین پرتاب کنند. منابع غذایی شما محدود هستند و باید تا جایی که می توانید از مردن خود و افراد خود جلوگیری کنید. از منابع غذایی محدود خود استفاده کنید و با به کارگیری خدمه ی خود، تصمیمات حیاتی و دشوار را اتخاذ نمایید. دانلود بازی ۶۰ Parsecs اثری از استودیو بسیار موفق Robot Gentleman می باشد.

۶۰ Parsecs v1.0.17.14 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-60-Parsecs

info

Atomic Space Age was a blast! Until it became the Post-Apocalyptic Space Age. Your space station is about to explode and you only have 60 seconds before things get messy. What (or who) will you grab before you make a mad dash for the emergency shuttle and begin your journey into THE GREAT UNKNOWN? This is 60 Parsecs!, a dark comedy sci-fi adventure set in the Atomic Space Age – complete with all the Cold War paranoia, chrome-plated wall accents and cockroaches with space helmets.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64 Bit
Processor: i5-2430M
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GT540
DirectX: Version 10
Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی 60Parsecs v1.0.17.14-SiMPLEX با لینک مستقیم

—————-

دانلود فایل انتخابی رزولوشن پایین بازی LowRes Addon-SiMPLEX