دانلود نسخه هک شده بازی ۷Days to Die + Update v1.18 برای PS4

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

بازی‌های سبک بقا و نقش آفرینی روز به روز در حال گسترش هستند و تا کنون توانسته‌اند طرفداران بسیاری را به خود جذب کنند. بازی ۷Days to Die، با تلفیق سبک‌های نقش آفرینی، وحشت و بقا در قالب زاویه‌ی دید اول شخص، بازیکن را به دنیایی وحشی و پر از خطر می‌برد و می‌بایستی در حالی که کاملا عریان و بدون هرگونه‌ی وسیله‌‌ای رها شده، به دنبال سرپناه بوده و و با جمع‌آوری آذوقه و تجهیزات خود را برای مقابله با سرما، گرما، گرسنگی و تشنگی آماده کند و در مقابل حملات بی امان حیوانات وحشی و حتی زامبی‌ها مقاومت کند. آن دنیا یک جنگل واقعیست! بازیکنان برای نجات خود از دست زامبی‌ها باید پناهگاه امنی برای خود بسازند که برای ساخت آن نیاز به لوازمی مانند چوب و سنگ دارند که باید برای یافتن لوازم در محیط بازی مشغول به جستجوی ابزار خود کنند. پس از ساخت پناهگاه گیمر‌ها برای نجات از حمله زامبی‌ها باید با آنها مبارزه کنند.

در توضیحات بازی ۷Days to Die آمده است: بازیکنان در جهانی آخرالزمانی و بی‌رحم قرار خواهند گرفت که در محاصره زامبی‌ها قرار خواهند گرفت. این بازی یک اثر جهان آزاد است که بازیکنان باید برای بقا با زامبی‌ها مبارزه کنند. این بازی یک اثر اول شخص در سبک بقای ترسناک، دفاع از قلعه و نقش‌آفرینی است. بازیکنان باید مبارزه کنند، پناهگاه بسازند، ابزار پیدا کنند، معدن‌کاری کنند، اکتشاف کنند و شخصیت بازی را رشد بدهند. همچنین گیمر‌ها می‌توانند تجربیات خود را در یوتیوب به اشتراک بگذارند و به صورت استریم آنلاین ویدیو‌های خود را برای پلتفرم‌های دیگر به اشتراک بگذارند.

۷Days to Die PS4-P2P

Update v1.18; ID: CUSA-03446

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-7Days-to-Die

info

Set in a brutally unforgiving post-apocalyptic world overrun by the undead, 7 Days to Die is an open-world game that is a unique combination of first person shooter, survival horror, tower defense, and role-playing games. It presents combat, crafting, looting, mining, exploration, and character growth, in a way that’s completely new to the survival game genre.

Explore – Huge, unique and rich environments, offering the freedom to play the game any way you want.

Craft – Craft and repair weapons, clothes, armor, tools, vehicles, and more.

Build – Take over a ruin, or build from the ground-up. Design your fortress to include traps and defensive positions to survive the undead – the world is fully destructible and moldable.

Cooperate or Compete – Includes two player split screen mode, with support for up to 4 players online, in Player versus Player, co-op survival, or co-op creative modes.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.18 PS4-P2P با لینک مستقیم

————–

دانلود بازی 7Days to Die v1.00 PS4-P2P با لینک مستقیم