دانلود بازی ۷th Sector Museum برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

۷th Sector شما را به دنیایی اسرارآمیز از سایبرپانک دعوت می کند که باید با حل معماهای تکنیکال دشوار، مسیر خود را هموار سازید. شما باید با خطرات گوناگون مواجه شوید و اطلاعات مفیدی را درباره ی دنیایی که در آن گیرافتاده اید بدست آورید. در این سفر شما باید چندین کاراکتر مختلف را کنترل کنید که هرکدام دارای توانایی های منحصر به فرد خود هستند. هر یک از این شخصیت ها به دستگاه های تکنیکال متعددی متصل شده اند که تعاملات آن ها با محیط بازی را متفاوت می کند و همین تفاوت باعث می شود که اتمام بازی با نتایج مختلفی مواجه شود.

بازی ۷th Sector اثری ماجراجویانه، ایندی و معمایی است که توسط استودیو روسی Носков Сергей توسعه و انتشار یافته است. این بازی دارای معماهای گوناگون و متعددی است که با انتخاب کاراکترهای مختلف باید آن ها را حل کنید. موسیقی متن اتمسفریک بازی توسط Nobody’s Nail Machine ساخته شده است. این بازی دارای ۴ پایان مختلف است. نسخه کرک شده DARKSiDERS بر اساس ریلیز نهایی بازی در ۶م مارس ۲۰۱۹ می باشد و تمامی آپدیت های منتشرشده برای بازی را داراست.

۷th Sector Museum PC-PLAZA

دانلود-بازی-7th-Sector-Museum

info

7th Sector invites you to immerse into the mysterious world of cyberpunk and overcome a difficult path by solving various technical puzzles, facing dangers and collecting information about the world and the events happening in it. In this journey, you will controll several “characters”, who has its unique abilities and connect to various technical devices, interaction with which may affect the final game.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP / 7

Processor: Intel Dual-Core 2.4 GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 275, GeForce GT

DirectX: Version 9.0

Storage: 720 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/10

Processor: Quad Core Processor

Memory: 3 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 960, GTX 970

DirectX: Version 10

Storage: 720 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی 7th Sector Museum-PLAZA با لینک مستقیم

ADs