دانلود نسخه هک شده بازی A Pixel Story برای PS4 – ریلیز PRELUDE

ستاره ی بازی A Pixel Story قصد دارد با ورود به مراحل مختلف از نابودی جهان توسط فردی شرور جلوگیری کند. حتما پوشیدن یک کلاه قرمز جادویی، شنل زرد و دستکش سفید توسط شخصیت بازی،برای کسانی که super mario world را تجربه کرده اند بسیار اشنا خواهد بود. در طول بازی، کم کم پیشرفت های زیادی کسب خواهید کرد که هدف از تدریجی بودن پیشرفت ها به نمایش گذاشتن روند تکامل بازی های ویدیویی است. این بازی ماجرای pip را که در ان از تم بازی های retro gaming استفاده شده یاداوری می کند. پیشرفت در بازی A Pixel Story بسیار ارام و کم است بنابراین برای فهمیدن آن به توجه بسیاری نیازمندیم اما بهتر است بدانید که با سطح گرافیک این بازی، جزییات بیشتر و بهتر به چشم می آیند. ویژگی های بصری این بازی شامل صفات بازی های سال ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۵ می شود پس با ما همراه باشید تا ببینیم ایا داستان آن ارزش بازی کردن دارند یا نه.

A Pixel Story (CUSA-05957) PS4-PRELUDE

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-A-Pixel-Story

کنترل قهرمان بازی و دویدن و پریدن های مکررش دست شماست و با پیشروی در هر مرحله،حرکات کاربردی بیشتری یاد می گیرید. مثلا درصورت نیاز می توانید کلاهتان را به بالا پرتاب کنید و فورا با فشار دادن یک دکمه آن را پس بگیرید. در کنار ویژگی هایی مثل پیچ و تاب خوردن میان لیزر ها، به سرعت و نوع حرکات قهرمان بازی بهبود بخشید. متاسفانه یا خوشبختانه در این بازی تکنیک یاد شده بسیار کاربردی خواهد بود و بارها و بارها تکرار خواهد شد. قطعا ویژگی های بیشتری در بازی وجود دارد اما کاربرد چندانی ندارند و اینطور که پیداست سازنده ی بازی علاقه ی فراوانی به سرعت و حرکت دارد چرا که پرتاب کلاه کاری است که باید در طول تمام بازی انجام دهید!

یکی از ویژگی های بازی A Pixel Story این است که در مراحل بالاتر می توانید حرکات خود را ضبط کنید که چندان به کارتان نمی آید. با این حال اکثر مراحل بازی بسیار مفرح،جالب و سرگرم کننده هستند.  لازم به ذکر است که حین گشت و گذارتان در جزایر گوناگون، جوایز قابل تحسینی مثل مینی گیم ها، ماموریت های مختلف و گنج های پنهان دریافت می کنید. حتی ممکن است روش های متفاوت دستیابی به easter egg (تخم مرغ روز عید پاک) را بیابید و همه ی چالش های فوق العاده سخت را به راحتی پشت سر بگذارید. همه ی اینها در کنار ترکیبی از محتویات بهترین بازی های روز دنیا بسیار لذت بخش خواهد بود.

با توجه به وجود محیط های متنوع و متفاوت، فضای بازی A Pixel Story بسیار شاد و سرزنده است. در طول بازی با فضاهای مختلفی مواجه می شوید که برخی از آنها شاد و برخی خنده دار هستند که همه ی اینها به بافت جدی بازی نشاط خاصی می بخشند. همانطور که قبلا گفته شد بخش هایی از بازی مبهم است چرا که گاهی اوقات اتفاقات هیجان انگیز و لذت بخشی پیش روی خود می یابید که اصلا انتظارشان را نداشته اید. امیدوارم از انتخاب این بازی لذت ببرید.

info

In a world hidden deep inside your computer, an unlikely hero is about to appear. A tale of platforms and perils of magical teleporting hats and sarcastic software of thieving seagulls and maniacal operators. It’s no fairy tale… it’s a pixel story!

Packed with challenging platforming, devious traps, clever puzzles and a laugh-out-loud story with its tongue firmly in its cheek, A Pixel Story is a journey through gaming history that’ll test your skill as much as it makes you smile. Save the system… save the world!

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.55 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی A Pixel Story v1.00 PS4-PRELUDE با لینک مستقیم