دانلود بازی Adventure Time Finn and Jake Investigations برای PS4

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Adventure Time Finn and Jake Investigations در استودیو Vicious Cycle که یکی از زیرمجموعه‌های Little Orbit است و به خاطر ساخت بازی Ben 10: Omniverse شهرت دارد، مراحل توسعه را سپری کرد و برای پلی استیشن ۴ منتشر شده است. درحالی که بازی‌های اخیر مجموعه Adventure Time مثل Explore the Dungeon Because I DON’T KNOW (سال ۲۰۱۳) و Secret of the Nameless Kingdom (سال ۲۰۱۴) با نمای دید بالا به پایین دنبال می‌شدند، بازی Finn and Jake Investigations کاملا سه‌بعدی است و اکشن، محیط‌های متنوع برای جستجو و معماهای مغزآب‌کن را به نمایش می‌گذارد.

همانطور که از نام این عنوان معلوم است، این بازی در خود ماجراجویی، بازرسی و پازل دارد. در طی ماجراجویی هایتان در این بازی شما با شخصیت های مورد علاقه ی خود در دنیای این بازی تعامل و صحبت انجام می دهید و با آن ها ارتباط برقرار می کنید. به غیر از بخش های بازرسی، این بازی در خود مبارزاتی سریع نیز جای داده است. شما در این عنوان در برابر حریف هایی آشنا صف آرایی می کنید.

Adventure Time Finn and Jake Investigations (CUSA-01746) PS4-PROTOCOL

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Adventure-Time-Finn-and-Jake-Investigations

شخصیت‌های اصلی بازی به سرزمین اسرارآمیز اووو سفر می‌کنند و ساکنین رنگارنگش را مورد بازجویی قرار می‌دهند. البته علاقه‌ی آنها به بازجویی اصل تصادفی نیست، چون پدر و مادر فین کاراگاه‌های حرفه‌ ای بودند. بازی Adventure Time Finn and Jake Investigations با بازی‌ های قبلی فرنچایز “وقت ماجراجویی” کاملا متفاوت است. ما با یک عنوان ماجراجویی کلاسیک جذاب، در دنیای سه‌ بعدی و پرجزییات طرف هستیم که بازیکن‌ ها در آن می‌توانند مکان‌های مختلف این سرزمین را جستجو کنند، با شخصیت‌ها حرف بزنند، مهارت خود در حل معماها را به چالش بکشند، با دشمنان مبارزه کنند و فقط خوش باشند.

info

Ahoy! The Land of Ooo is underwater and it’s up to Finn and Jake to find out why. Join our heroes as they explore the high seas, search for hidden clues, interrogate shady suspects and fight pirates to solve the mystery and save their waterlogged world!

Key Features:

– Explore the Land of Ooo freely, discover secrets and collect loot with playable fan-favourite characters, Finn, Jake, BMO and Marceline.

– Set sail across the high seas between kingdoms and venture into uncharted territories to figure out what’s going on.

– Upgrade your heroes, use items, spells, potions and unique ultimate hero abilities to battle bad guys in fast-paced tactical combat.

– An original adventure with the series voice cast

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.55 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Adventure Time Finn and Jake Investigations v1.00 PS4-PROTOCOL :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

ADs