دانلود نسخه هک شده بازی Aegis of Earth Protonovus Assault برای PS4

بازی Aegis of Earth Protonovus Assault در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیو Acquire طراحی شده است. نیرویی بیگانه به زمین حمله ور شده اند و به دنبال نابودی آن هستند. خط دفاعی زمین شکست خورده است و کشورها در معرض نابودی قرار گرفته اند. اکنون دشمن تصمیم دارد شما را نیز از بین ببرد به همین دلیل تمامی نیروهای خود را به سمت شما لشکرکشی می کند. پیش از رسیدن دشمن باید ارتش را آماده سازید تا بتوانند با دشمنان مقابله کنند همچنین این اجازه را دارید که با ساخت ساختمان های دفاعی مانع نابودی شهر شوید.

سلاح و قابلیت های ویژه ای در بازی قرار دارد که می توانید با کسب امتیاز آن را بدست آورید و از آن ها به منظور تقویت قدرت ارتش و ساختمان های دفاعی استفاده کنید. دشمن نزدیک است و هر لحظه ممکن است به آخرین خط دفاعی بشر حمله شود، آماده نبردی بزرگ باشید که تاثیری عظیم در سرنوشت دنیا به دنبال خواهد داشت.

Aegis of Earth Protonovus Assault (CUSA-04250) PS4-DUPLEX

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Aegis-of-Earth-Protonovus-Assault

در بازی Aegis of Earth Protonovus Assault گیمر نقش یک فرمانده نظامی را بازی می کند که مسئول حفاظت از شهر در برابر حملات دشمن می باشد. او باید از شهر دفاع کند و با استفاده از امکاناتی که دارد شهر را بازسازی کرده و توسعه دهد. همچنین باید برای استفاده از منابع موجود در شهر برنامه ریزی دقیق داشته باشد. بازیکنان کنترل مناطق مختلف شهری، جمع آوری مالیات از ساکنان، خرید تجهیزات و تخصیص منابع و راه اندازی میدان جنگ و همچنین کنترل توپخانه برای محافظت از شهر در برابر حملات دشمن را بر عهده دارند.

هنگامی که نبرد شروع می شود، موجی از دشمنان سر می رسند که نقش بازیکن حالا در استفاده از سلاح های قرار داده شده در مرحله برنامه ریزی قبلی برای دفاع از شهر خود مشخص می شود. تاکتیک های مختلفی می توانند برای روبرویی با این موج دشمنان مفید باشد مثلا، بازیکنان ممکن است از روش ادغام استفاده کنند که شامل قرار دادن دو یا چند سلاح یکسان در یک خط برای نابودی دشمنان می باشد.

info

Aegis of Earth: Protonovus Assault is a frenetic and explosive new spin on action strategy gaming. Plan out and build up your defenses as hordes of hulking monstrosities bombard your heavily fortified city in an attempt to wipe you off the Earth for good!

Command the last bastion of humanity as you fight for the survival of the species utilizing fantastic tech, cunning tactics and massive weapons in an all-out action strategy extravaganza!

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.55 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Aegis of Earth Protonovus Assault v1.00 PS4-DUPLEX با لینک مستقیم