دانلود نسخه هک شده بازی AeternoBlade برای PS4 – ریلیز Fugazi

در بازی AeternoBlade شما به عنوان فریا(جنگجویی که روستایش توسط Beladim تخریب شده) بازی می کنید. یک غریبه لقب Aeterno blade را به شما می دهد تا قدرت و موقعیت مناسب برای انتقام جویی خود را به دست آورید اما به یاد داشته باشید که این انتقام گیری باید مخفی بماند. راز آلود است و مهم! شمشیری دارید که در این راه کمک شایانی عرضه میکند و حتی قادر است زمان را متوقف کند. در ابتدا فقط زمان مرگ را عقب می اندازد تا بتوانید امیدوارانه بجنگید و سرنوشت خود را تغییر دهید. ابتدا با توقف زمان و با استفاده از تله گذاری های مختلف می توانید مسیری امن برای ادامه ی راه خود ایجاد کنید.

در ادامه قدرتی به شما داده میشود که در صورت نیاز محلی را نشانه گذاری کنید و در زمان مناسب به آنجا بازگردید. ترکیب همه ی توانایی های شما با آگاهی از موقعیت دشمن، فرصتی عالی فراهم میکند تا بتوانید تله های غیر قابل فرار ایجاد و دشمن را زمین گیر کنید. خوشبختانه سازنده ی بازی AeternoBlade امکاناتی را برای شما فراهم کرده است. وقتی باختید و یا کشته شدید می توانید مجددا همان مرحله ای را بازی کنید که در آن قرار داشتید، برای ادامه آخرین مرحله ای را که گذراندید ذخیره کنید و با استفاده از pause menu دیگر نیازی نیست که تمام مراحل پشت سر گذاشته را دوباره بازی کنید.

AeternoBlade PS4-Fugazi

Update v1.02; ID: CUSA-02876

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-AeternoBlade

غیر از روش گیج کردن دشمن راهی برای نبرد تن به تن نیز وجود دارد. حتی اگر با یکی از دشمنان چندین بار برخورد کردید، بدانید که آنها با نیرو ها و قوای متنوعی وارد میدان میشوند. در ابتدا حرکاتی که میتوانید انجام دهید بسیار محدود است و فقط می توانید با فشردن دکمه ی مربع ادامه دهید اما بازی AeternoBlade به روز رسانی فوق العاده ای دارد. شما می توانید حرکات جدیدی بخرید و با وجود آنها حملات خود را گسترش دهید،آنها را مرتب شارژ کنید و از خودتان دفاع کنید.

info

In the region of Awelsia, vengeful Freyja travels with an unknown weapon called ‘AeternoBlade’. Freyja looks to take revenge on Beladim, the Lord of the Mist who destroyed her village, Ridgerode, and killed her tribe. Her vengeance is helped by Vernia, who has as much merit as Beladim. Vernia taught Freya about the abilities of AeternoBlade. Freya has to venture into many different world dimensions to discover how to annihilate Beladim.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.02 PS4-Fugazi با لینک مستقیم

————–

دانلود بازی AeternoBlade v1.00 PS4-Fugazi با لینک مستقیم