دانلود نسخه هک شده بازی Agatha Christie The ABC Murders برای PS4

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Agatha Christie The ABC Murders یک عنوان ماجراجویی و بررسی می باشد که بر اساس کتاب داستانی کلاسیک Agatha Christie ساخته شده است. شما در بازی Agatha Christie The ABC Murders در نقش کارآگاه معروف، یعنی Hercule Poirot یا همان پوآرو می باشید. مانند همیشه شما خود را در برابر یک قاتل زنجیره ای مرموز می یابید که نامش ABC می باشد! شما باید صحنه های جرم متعددی را در شهرهای مختلف اطراف انگلستان بررسی کنید. حتی هیچ سنگی را از قلم نندازید که برنگشته باشد. شما بایستی خود را برای حل معماهای بسیار سخت و پیچیده آماده کنید! ببینید، بپرسید و هرچیزی که ممکن است را بررسی کنید تا بتوانید هوشمندانه ترین تصمیم را بگیرید و برنامه های این قاتل زنجیره ای را متوجه شوید.

Agatha Christie The ABC Murders (CUSA-03252) PS4-RESPAWN

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Agatha-Christie-The-ABC-Murders

در طی بازی Agatha Christie The ABC Murders شما در میان صحنه های جرم مختلف در کاوش خواهید بود و در مسیر حقیقت به دنبال آثار جرم و سر نخ ها خواهید گشت تا مسئله ی جنایی را حل کنید. تمامی اشیائی که شما قادر به استفاده یا انتخاب آنها به منظور بررسی هستید هایلایت شده و مشخص هستند،پس شما هرگز به دنبال آن نخواهید بود که در مرحله ی بعد چه باید کنید و انتخاب های بعدی مشخص هستند، اما همین که یکی را انتخاب کردید می‌توانید به روش های مختلف از آن استفاده کنید.

برای برخی از سر نخ ها تنها نیاز به خواندن یک متن دارید، در حالی که برخی دیگر از سر نخ ها کمی پیچیده ترند و نیاز است تا دنبال چیز هایی بگردید که ممکن است در دید نباشند . البته بخش هایی هم وجود دارند که باید از قوه ی دیداری خود برای بررسی یک تئوری استفاده کنید. در طی بازی شما مکالماتی با کاراکتر های مختلف خواهید داشت که باید میان این مکالمات و سر نخ های یافت شده ارتباط برقرار کنید تا به جواب برسید . طرح های درست را در جای درست خود قرار دهید تا داستان را به جلو ببرید.

info

The ABC Murders is an adventure and investigation game adapted from the classic Agatha Christie novel. The player embodies the famous Hercule Poirot in a 3rd person perspective adventure game packed with mysteries.

Once again, the private detective will find himself up against a mysterious opponent who goes by the name of ‘ABC’. Your intelligence will never have been so challenged!

You will have to explore many crime scenes in various cities set in beautiful surroundings across the United Kingdom. Leave no stone unturned when it comes to cross examinations and deadly puzzles!

Observe, question and explore everything possible in order to make the smartest deductions and understand the murderer’s plans!

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Agatha Christie The ABC Murders v1.00 PS4-RESPAWN با لینک مستقیم

ADs