دانلود نسخه هک شده بازی Air Conflicts Secret Wars Ultimate Edition برای PS4

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

در بازی Air Conflicts Secret Wars خلبان اصلی، دختر جوانی است که به دی دی (Dee Dee) معروف است. او در سن چهارده سالگی پرواز را یاد می گیرد و در زمان جنگ، عضو نیروی هوایی می شود. او در خانواده ای بزرگ شده که با پرواز غریبه نیستند. پدرش از خلبان های معروفی بوده که دی دی در کودکی او را از دست داده است. در طول بازی، دی دی به مأموریت های مختلفی فرستاده می شود و کارهای زیادی انجام می دهد که سرنوشت جنگ را تغییر می دهند.

خط داستانی بازی Air Conflicts Secret Wars شامل مأموریت هایی می شود که دی دی در آفریقای شمالی و اروپا انجام می دهد. روند داستانی اصلاً جالب نیست و کوتاهی مأموریت ها نیز به آن صدمه وارد کرده است. از نکات جالب توجه بازی، این است که میان پرده های بازی با نقاشی هایی به صورت Comic روایت می شوند که در آن ها شخصیت های اصلی بازی دیده می شوند و صدای آن ها دیالوگ ها را بیان می کنند و بازیکن را با روند داستان آشنا می کنند. کلاً در زمان پرواز و انجام مأموریت ها چیزی درباره داستان کلی بازی گفته نمی شود.

Air Conflicts Secret Wars Ultimate Edition (CUSA-07485) PS4-DUPLEX

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Air-Conflicts-Secret-Wars-Ultimate-Edition

حوادث بازی Air Conflicts Secret Wars هم زمان جنگ‌جهانی دوم اتفاق می‌افتد، پس با این حساب بازیباز باید کنترل هواپیما‌های آن زمان را بگیرد ولی DeeDee کنترل یک هواپیمایی که از جنگ جهانی اول باقی مانده به دست می‌گیرد و می رود تا از سرنوشت پدر خود آگاه شود. در میان راه، هر وقت که شما با یک فرد ملاقات می کنید فلش‌بکی پخش می شود که قسمتی از زندگی پدر DeeDee را نشان می دهد. بازی Air Conflicts Secret Wars لحظات هیجان انگیزی را هم به همراه دارد اما شاید به دنبال رفتن کس دیگری خیلی برای بازیبازان جذابیتی نداشته باشد.

اکثر بازیکنان انتظار دارند که در یک بازی پرواز، یک گیم پلی شبیه سازی شده را تجربه کنند، اما در Secret Wars از این موضوع خبری نیست. بازی گیم پلی ای کاملاً Arcade گونه دارد و روند بسیار ساده ای را پیش روی بازیکنان قرار می دهد. بازی روی هر درجه سختی، یک روند خاص دارد که بسیار کسل کننده است. کنترل بازی پیچیده نیست و حداقل کار ممکن را باید در آن انجام دهید. هواپیماهای بازی با یک سرعت حرکت می کنند و این عدم تغییر سرعت، باعث می شود که بازیکنان با روند کاملاً یکنواختی مواجه شوند. مأموریت هایی که به بازیکنان داده می شوند، بسیار ساده هستند و مشخص است که در طول بازی باید چه کاری انجام داد. نزدیک به ۴۰ مرحله در بازی قرار دارند که هر کدام از آن ها در مدت کمی به پایان می رسند.

info

The arcade flight simulator Air Conflicts: Secret Wars takes you right into the heart of the action, with air combat at historical locations set in World War I and II.

Take to the skies in seven exciting campaigns with a total of 49 missions.

Embark on escorting flights and patrols as well as defense, rescue and stealth missions.

Fly more than 20 aircraft types from World War I and II.

Test your mettle on your path from rookie to pro, picking between two difficulty levels as well as two game modes (arcade and simulation). In arcade mode, flight controls are simplified, while the simulation mode provides a more realistic experience.

Show off your flying skills in the multiplayer mode, with up to eight players in five different modes.

Multiplayer mode supports head tracking with the PlayStation® camera, light bar and controller loud speaker, and offers 2 new aircrafts: A6M Zero and F4F Wildcat.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.55 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Air Conflicts Secret Wars Ultimate Edition v1.00 PS4-DUPLEX با لینک مستقیم

ADs