دانلود نسخه هک شده بازی Alekhines Gun برای PS4 – ریلیز DUPLEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

وقایع بازی Alekhines Gun در دوران جنگ سرد رخ می دهند و در طول این بازی شما کنترل فردی به نام آلکاین را بر عهده خواهید داشت. یک مامور مخفی سازمان امنیت شوروی یا KGB که به شکل مخفیانه با ماموران CIA همکاری می کند. نکته ی جالب در مورد بازی این است که داستان این اثر بر بستری از رویداد های تاریخی واقعی شکل گرفته که به گفته ی سازندگان بازی به ترور جان اف کندی می انجامد.

با این حال وقایع داستان بازی Alekhines Gun در نقاط مختلفی از جهان نظیر اروپا، امریکا و کوبا رخ می دهند که این بازی داری ۱۱ مرحله ی مختلف خواهد بود. در طول این مراحل شما در کنار سر به نیست کردن اهداف موجود (که برخی جاسوسان، خیانت کاران و مهره های کلیدی دشمن را شامل می شوند) هدف های دیگری نظیر سرقت اطلاعات مهم و محرمانه ی دشمن را نیز بر عهده خواهید داشت و بنا بر ادعای سازندگان بازی می باید با برخی رویداد های اتفاقی بازی نیز دست و پنجه نرم کنید. ضمن این که در طول مراحل برای انجام ماموریت های خود راه های بیشماری در اختیار خواهید داشت و همانند سری هیتمن می توانید اهداف مورد نظر را به روش های مختلف از پیش رو بردارید.

Alekhines Gun (CUSA-02789) PS4-DUPLEX

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Alekhines-Gun

به دلیل ماهیت مخفیکاری بازی و استاندارد این سبک بازی ها، طراحی مراحل چند شاخه است. یعنی یک مرحله را از راه های مختلف و متفاوتی می توان پشت سر گذاشت. بازی تلاش کرده در فضاسازی و سبک هنری خود، از فیلم نوآر و تکنیک های آنها بهره ببرد و در گیم پلی نیز علاوه بر روش های گوناگون مخفیکاری، سلاح های متنوعی برای افزودن اکشن به گیم پلی در نظر گرفته شده است. ۱۱ مرحله بزرگ و چند لایه برای بازی طراحی شده که از نظر تم داستانی هر کدام در بخشی از دنیا جریان دارند.

تم بازی کاملا اکشن و معمایی ست و محیط بازی به زیبایی شبیه سازی شده اند به طوری که در همان شروع بازی هر گیمری را تحت تاثیر محیط و گیم پلی خود قرار می دهد . گرافیک بسیار خوب بازی به همراه مرحله ها و صداگذاری های موفق از جمله نقاط قوت این بازی به شمار می رود . شما باید برای به اتمام رساندن این بازی با موفقیت و پشت سر گذاشتن مراحل و ماموریت ها و البته ارتقا کاراکتری که در اختیار دارید ، باید از تمام المان های موجود در این بازی کمک بگیرید .

منبع توضیحات: بازی سنتر

info

Make Your Move! It is the height of the Cold War, a time of global uncertainty and civil unrest. You are Agent Alekhine, a highly skilled Russian assassin working alongside American CIA agents in a covert operation unsanctioned by the country you have served.

With the tension of a nuclear standoff growing with each passing minute, your mission is clear…though how you accomplish it is anything but.

Only one thing is certain: Time won’t stop, and it’s too late to go backward. As you unravel the conspiracy unfolding in front of your very eyes, the fate of America, and quite possibly the world, lies within your hands.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Alekhines Gun v1.00 PS4-DUPLEX :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

ADs