دانلود نسخه هک شده بازی Amnesia Collection برای PS4 – ریلیز PRELUDE

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

سبک وحشت و بقا در سال ۲۰۱۰ که بازی Amnesia: The Dark Descent منتشر شد، وضعیت چندان خوبی را سپری نمی‌کرد اما عنوان نامبرده، روحی تازه به آن دمید. تعجبی نبود که این بازی خوش ساخت، راه خود را به کنسول‌های نسل هشتمی هم باز کرد و برای پلی‌استیشن ۴، با عنوان Amnesia Collection عرضه شد. بازی Amnesia Collection شامل بازی Amnesia: The Dark Descent، محتوای دانلودی Justine و دنباله این عنوان یعنی Machine for Pigs می‌شود.

وقایع داستان بازی در سال ۱۸۳۹ و شهر لندن دنبال می‌شود. شما فردی جوان هستید که در یک قلعه بیدار می‌شوید بدون اینکه حافظه‌ای از گذشته خود داشته باشید. با کاوش در قصر مذکور، به مدارکی بر خواهید خورد که به گذشته شما و آزمایشات هولناکی که در آنجا انجام شده اشاره می‌کند. این کار را در حالی باید انجام دهید که راه‌روهای قصر، مملو از موجوداتی مخوف شده است. Justine و A Machine for Pigs هم در همین جهان اما با شخصیتی جدید دنبال می‌شوند.

Amnesia Collection PS4-PRELUDE

Update v1.02; ID: CUSA-05457

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Amnesia-Collection

داستان بازی A Machine for Pigs نیز در سال ۱۸۹۹ و در لندن اتفاق می افتد. شما در نقش Oswald Mandus ( همین نام گذاری شخصیت اصلی بازی و سرنوشت او یک ارجاع فوق العاده به باورهای مسیحیت است.) یک متنفذ و کارخانه دار صنعتی هستید که البته علاقه ی قابل توجهی هم به ماجراجویی دارد. ماجرا با بیدار شدن شخصیت اصلی در یک عمارت مخوف آغاز می شود. در حالی که حافظه ی کوتاه مدت وی تقریبا به طور کامل پاک شده است و چیزی از اتفاقات اخیر به یاد نمی آورد.

Oswald به خاطر می آورد که دو پسرش را گم کرده و همسرش نیز شاید کشته شده است. و البته چیزی در ذهنش سر منشا این حوادث را به سفر وی به مکزیک ارتباط می دهد. با قدم گذاشتن وی در عمارت و کارخانه ی خود وجود آثاری عجیب از خوک ها ماجرا را عجیب تر و پیچیده تر از قبل می کند. شما باید از دید اول شخص به جست و جو در عمارت و کارخانه بپردازید و تلاش کنید تا ماجرا را روشن کنید.

info

Amnesia: The Dark Descent puts you in the shoes of Daniel as he wakes up in a desolate castle, barely remembering anything about his past. Exploring its eerie pathways, you must piece together Daniel’s troubled memories and uncover the horror that lies deep below.

In Amnesia: A Machine For Pigs, wealthy industrialist Oswald Mandus wakes in his bed wracked with fever and haunted by dreams of a dark and hellish engine. All he knows is that his children are in grave peril, and it’s up to him to save them.Amnesia: Justine puts you through a series of trials constructed by a demented mind. Will you risk your own life to save others?

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آم ه را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.02 PS4-PRELUDE با لینک مستقیم

————–

دانلود بازی Amnesia Collection v1.00 PS4-PRELUDE :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم