دانلود نسخه هک شده بازی Among the Sleep برای PS4 – ریلیز Playable

زمان کودکی را نمی توان با هیچ زمان دیگری از زندگی عوض کرد ، دلیلش هم دیدن تصاویر ، کلمات و هر چیز دیگری است که برای اولین بار آن را تجربه و حس می کنیم. اما تمام شیرینی و لذتی که در کودکی می بریم یک طرف ، ترس و وحشت شبانه آن هم یک طرف دیگر. شروع داستان بازی Among the Sleep از تولد یک کوچولوی ۲ ساله با لباس آبی با شکل ماه وستاره ، است. اما همه داستان به یک تولد ختم نمی شود ، بلکه با کادویی که برای این کوچولو آورده می شود ، داستان تازه شروع می شود. یک خرس قهوه ای دوست داشتنی در جعبه است. با وارد شدن کودک به کمد وارد دنیایی جدیدی می شود که تشکیل شده از رویا و خواب هایی است که او می بیند. یک دنیای کاملا تاریک که از اسباب بازی های کودک گرفته تا نقاشی های روی دیوار. اما قسمت های جالب توجه داستان بازی دویدن کودک در زیر تیرهای چراغ است که برای پیدا کردن مادرش همه کار می کند.

بازی Among the Sleep از نظر گرافیکی با وجود پایین بودن حجم بازی خیلی انتظار زیادی از آن نمی توان داشت. با وجود یک سری لگ هایی که خیلی قابل توجه نیست ، اجسام کاملا دارای بعد هستند و از هم به خوبی تفکیک شده اند. سایه ها با تغییر اجسام در راستای نور به خوبی تغییر می کنند. گیم پلی این کوچولوی ۲ ساله بیشتر از همه چیز توجه شما را جلب خواهد کرد ، دلیلش هم بخاطر طرز راه رفتن آن می باشد. زمانی که خیلی با سرعت راه بریم با یک صدای آخ زمین می خورد و چهار دست و پا روی زمین ادامه می دهد. این موضوع خیلی به جذابیت و یا حتی ترس بازی کمک می کند ولی تا کی؟ کمی که از بازی گذشتن ما می گذرد راه رفتن این کوچولو آدم را خسته می کند ، تا جایی که دیگر محبور می شویم به حالت چهار دست و پا فقط حرکت کنیم.

Among the Sleep PS4-Playable

Update v1.01; ID: CUSA-05260

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Among-the-Sleep

یکی از اصلی ترین اهداف بازی پیدا کردن ۴ اسباب بازی کودک است که به کمک خرس در را می توانیم باز کنیم. این برای برخی خیلی جذاب نیست که یک مرحله ای را تا جایی جلو روند و دوباره برگردند تا اسباب بازی را در جای خودش بگذارند که تا حدودی حوصله را سر می برد. با این حال تلقین یک کوچولوی ۲ ساله به خوبی انجام شده و قابل درک است که ما یک بچه ای هستیم که عاشق تاتی تاتی کردن هست.

موسیقی متن و یا موسیقی های تلفیقی در بازی خیلی کم به چشم می آید اما موسیقی مکانی یا می توان گفت صدای اجسام بسیار خوب ترس را جلوه می دهد. صدای کت هایی که کودک در کمد از بین آنها می گذرد ، صدای اسباب بازی کودک که در هر لحظه بازی آرامش را دوچندان می کند ، صدای قطره های آب و مهم تر از همه صداگذاری خرس که Roger L.Jackson به خوبی از عهده آن بر آمده است. بازی Among the Sleep نشان دهنده ترس های کودکانه ایست که تجربه کردن آن شاید دوباره همه را به یاد بچگی بیندازد ، با این حال ترس های این بازی دوست داشتنی است و ما تجربه بازی را به شما پیشنهاد می کنیم نه به عنوان یک بازی کاملا حرفه ای بلکه تجربه یک شب ترسناک برای کودکی که برای پیدا کردن مادرش تلاش می کند.

منبع توضیحات: دنیای بازی

info

Among the Sleep is a psychological horror game where you get to play as a two year old child. You get to experience the world through the eyes of a toddler with a vivid imagination that could easily scare your pants off.

Welcome to an atmospheric horror game with an eerie feeling of helplessness. You are abruptly awoken one night and find the house completely dark and empty. You start searching for your mother, but she is nowhere to be found. What you find is a teddy bear that warns you that everything is not all right and that it is crucial to find out what is going on.

This is the start of your dark adventure in the world of a scared child.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Among the Sleep v1.01 PS4-Playable با لینک مستقیم