دانلود نسخه هک شده بازی Anima Gate of memories برای PS4

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Anima Gate of Memories عنوانی سوم شخص، اکشن و نقش آفرینی می باشد که روایتگر دو موجود متصل به یکدیگر می باشد؛ هیولایی کهن و دختری که گذشته اش را گم کرده است. بازی Anima Gate of Memories تمرکز اصلی اش بر روی نبرد و کاوشگری می باشد اما دارای المان های نقش آفرینی نیز می باشد. شیطان و دختری که خاطرات خود را از دست داده،  تقدیر باهم بودن شده اند اما هنوز چیزی عجیب تر در انتظار آن هاست. چیزی که هر دو آن ها تصویر اتفاق افتادنش را داشته اند. نبردی در سایه ها که در این نبرد آن ها نقشی کلیدی را دارند. شما در این بازی از داستانی عمیق و چندوجهی لذت خواهید برد. داستانی که انتخاب ها و حرکات شما به طور مستقیم بر روی بازی تاثیر خواهد گذاشت و این شما هستید که تقدیر شخصیت های بازی را تعیین می کنید.

در جهان گایا که شما در آن با مکان های خیره کننده و منحصر به فرد روبرو می شوید ماجراجویی شما آغاز شده و داستان بازی شکل می گیرد. شما متوجه وجود نیروهای شیطانی و سیاهی شده‌‌اید که قصد نابودی جهان را دارد بدین منظور شما با استفاده از توانایی و مهارت‌هایی که در اختیار دارید باید ماموریت نابودی شیطان را پشت سر بگذارید. استفاده از المان های نقش آفرینی می تواند نظر شما را بخودش جلب کند، کارکتر بازی با استفاده از حملات مختلف در قالب اسکیل و نیروهای جادویی می تواند دشمنان را نابود کند همچنین در طول بازی شما کنترل دو شخصیت را بصورت همزمان بر عهده دارید که می توانید با کمک کردن به یکدیگر و استفاده از مهارت های هر کدام ماموریت ها را پشت سر بگذارید. همچنین داستان این بازی از دو زاویه متفاوت بازگو میشود که باعث بوجود آمدن پیچیدگی های جذابی شده است.

Anima Gate of memories (CUSA-04501) PS4-DUPLEX

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Anima-Gate-of-memories

info

Anima: Gate of Memories is a third person action RPG that tells the story of two beings bound by an unwilling pact, a legendary monster and a girl who lost her past…

Forced to stay together, their existences will take an unexpected turn they discover that both have been involved in something sinister, a war in the shadows in which they will have an involuntary leading role.

Gate of Memories features a unique Dual System that allows you to control two different characters and interchange them dynamically in the middle of any action to create countless combinations.

Features

• A deep story. Your choices and actions will influence the journey and decide the destiny of the characters.

• A combat system which combines RPG elements with fast paced action.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.55

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Anima Gate of memories v1.00 PS4-DUPLEX :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم