دانلود نسخه هک شده بازی Assault Suit Leynos برای PS4 – ریلیز LiGHTFORCE

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Assault Suit Leynos در سبک اکشن می باشد که توسط Dracue Software طراحی و بوسیله Rising Star Games منتشر شده است. جنگ و آشوب دنیا را فراگرفته است، روبات ها به عنوان نیروهای جنگی جایگاه انسان ها را گرفته اند و یک نبرد تمام عیار را در جهان بوجود آورده اند که جنگ جهانی چهارم نام گرفته است. سال های زیادی از آغاز این نبرد می گذرد و کشورها تصمیم گرفته اند تا برای بقا بشر آتش بس اعلام کنند اما به دلیل آسیب هایی سختی که به زمین وارد شده بود مردم هنوز ترس را در خود می دیدند و این جنگ را تمام شده نمی دانستند.

جنگ برای مدتی از کهکشان خارج شد تا آنکه نژادی ناشناس وجود خود را در کهکشان اعلام می کند. این نژاد دارای قدرت و سلاح های مدرن زیادی می باشد و قصد دارد از این توانایی برای حکمرانی بر کهکشان استفاده کند. حال تمامی کشورها مجبور به متحد شدن با یکدیگر برای مقابله با این دشمن بزرگ هستند زیرا در غیراین صورت سرنوشتی تلخ تر از نتیجه جنگ جهانی چهارم برای بشر رقم می خورد. در بازی Assault Suit Leynos آیتم های محدود اما نابودگری را در اختیار دارید که استفاده صحیح از آن ها باعث تغییر روند جنگ به نفع ارتش شما می شود.

Assault Suit Leynos PS4-LiGHTFORCE

Update v1.01; ID: CUSA-04803

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Assault-Suit-Leynos

شما برای به پایان رساندن ماموریت و حل کردن معما ها و هم چنین به کار بردن سلاح ها و قابلییت های آنها ، باید هوش و ذکاوت خود را به چالش بکشید . گیم پلی بازی Assault Suit Leynos به صورت تک نفره ، دو نفره انلان و هم چنین ۲D Side می باشد که شما با این سبک در بازی هایی نظیر Sonic و Mario آشنا شده اید.

info

A classic reawakens – Assault Suit Leynos is back and in high definition! Get ready for all-out robotic war as the fan-favourite Genesis classic is reworked with all new HD visuals for the ultimate alien-blasting experience!

As Earth reels from the impact of the fourth world war and dwindling resources, an uneasy truce between nations sees mankind reach for the stars. Colonies are settled, resources are mined and the future starts looking a little brighter. But just as peace finally seems possible, an unknown enemy emerges from the deepest region of space to threaten the very existence of humanity. Only one thing can stop them: deploy the Assault Suit Squadron!

Jump into an Assault Suit and experience eight stages of side-scrolling alien-blasting action to drive the alien menace back into space! Equip your AS with a huge range of devastating weapons, then complete sub-missions within each stage and unlock even more to use in the next battle.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.55 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Assault Suit Leynos v1.01 PS4-LiGHTFORCE :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

ADs