دانلود بازی Blood Bond Into the Shroud + Update v2.0 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Blood Bond Into the Shroud در شهر جردنهایم قرار دارد که یک دنیای وایکینگی است. این محیط از محیط های پرجنب و جوش و محیط زیست زیبای وایکینگ ها الهام گرفته است و شما با شخصیت اصلی می توانید یک ماجراجویی RPG جذاب را تجربه کنید. نحوه نمایش دوربین سوم شخص است و شما کنترل کننده آسترید که یک جادوگر در روستای کوچک است خواهید بود. فرهنگ و تمدن وایکینگ فوق العاده جذاب در بازی برقرار شده است و مناطق شمالی اروپا تحت حملات قرار گرفته است. ساختار بازی باورپذیر است و حتی شاهد مشکلات اقتصادی و ساختاری در شهرها و روستاها هستیم. یک اتفاق غیرمنتظره آسترید را به ماموریتی سخت می فرستد و او باید بدون ارتباط گرفتن با کسی، از پس ماجراجویی های سپرده شده بربیاید. برای اینکه شما از این ماجراجویی تک نفره لذت ببرید، یک داستان عاطفی به همراه گیم پلی تاکتیکی برای بازی طراحی شده است و یقینا شگفت زده خواهید شد.

Blood Bond Into the Shroud PC-CODEX

آپدیت بازی Update v2.0-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Blood-Bond-Into-the-Shroud

بازی Blood Bond Into the Shroud از ۶ فصل داستانی خوب تشکیل شده است و در هر فصل که به صورت جداگانه عرضه خواهد شد، به سراغ بلندپروازی های خود خواهید رفت. اگر علاقه مند به حل پازل های وایکینگی و تجربه رابطه پدر دختری هستید، بازی Blood Bond Into the Shroud می توانید در یک گیم پلی کلی ۳۰ ساعته شما را همراهی کند.حیوانات غول پیکر در بازی وجود دارند و مطابق انتظار باید شم مخفی کاری خود را هم در بازی داشته باشید. شخصیت ها یکی یکی جلوی شما پدیدار می شوند و افراد بیشتری شما را خواهند شناخت. شما جادوگر هستید و علاوه بر قدرت های سحری می توانید از سلاح های سرد هم استفاده کنید و جلب توجه کمتری برای مخفی کاری در بازی داشته باشید. قهرمانان قدیمی وایکینگ هم مثل Birger Bastard به بازی اضافه می شوند و تا جایی از داستان با شما همراه می شوند.

info

Discover Jordenheim. A Viking inspired world with lush environments, a flourishing ecology, and deep characters as you immerse yourself in a third person RPG adventure that challenges you with exploration, puzzles and strategic combat as you work your way through our engaging story.

Astrid our heroine, is a young village Witch, towing the line between old-school Viking magic and the encroachment of modernization on her culture and civilization. Old magic has fled the main parts of Sverige and the Nordic regions are under threat from foreign economic interests and belief structures alike. In her village of Guilon, on the outskirts of the Shrouded Realm, Astrid and her mother live a life of outcasts from the main Village.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 and upwards

Processor: Core i5

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 960 or AMD Radeon™ R9 280

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

Sound Card: Any

Additional Notes: Minimum requirements are the ones required to enjoy the game at 40fps on LOW settings at 1080p

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 and upwards

Processor: Core i5

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 or AMD Radeon™ RX 570X

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

Sound Card: Any

Additional Notes: Recommended requirements are the ones required to enjoy the game at 40-60fps on HIGH settings at 1080p

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs