دانلود نسخه هک شده بازی Blood Bowl 2 برای PS4 – ریلیز DUPLEX

بازی Blood Bowl 2 عنوانی بر اساس دنیای Warhammer و برگرفته ‌شده از Board Game ـی با همین نام، و درصدد ارائه تجربه‌ای مشابه است، اما با یک تفاوت کوچک، اینجا جایی است که اشتباهاتتان ممکن است شما را با مرگ بازیکنانتان جریمه کند! این بازی گیمر را در دل مسابقات خونین و منحصربه‌فرد خود قرار می‌دهد. جایی که در آن دو تیم از نژادهای مختلف به مصاف هم می‌روند و برای پیروزی دست به هرکاری که فکرش را بکنید می‌زنند.

Blood Bowl 2 یک اثر استراتژی ورزشی (فوتبال آمریکایی) و از نوع Turn-Based است و با توجه به منبع الهام بازی، پرتاب تاس و بازی نوبتی کلیت آن را تشکیل می‌دهد. هر مسابقه به دو نیمه تقسیم شده که هر یک از این نیمه‌ها امکان بازی تا ۸ نوبت را به هر یک از طرفین می‌دهد. بسته به اینکه موقعیت حمله و یا دفاع در دستانتان باشد، در هر نوبت و تا ۴ دقیقه فرصت پیاده‌سازی تاکتیک مورد نظر داده می‌شود.

Blood Bowl 2 (CUSA-00776) PS4-DUPLEX

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Blood-Bowl-2

نکته‌ای که تجربه گیم‌پلی بازی Blood Bowl 2 را خاص می‌کند، این است که هر یک از نژادهای بازی خصوصیات خاص خود را دارند که در نتیجه مقابله با آن‌ها نیز استراتژی خاص خود را می‌طلبد. برای مثال Dwarf ها مصدوم کردن بازیکنانتان را در دستور کار قرار می‌دهند و در زمان بازی با آن‌ها، باید مراقب بازیکنانتان باشید. از طرفی تک‌تک بازیکنان تیم‌ها نیز مهارت‌ها و قابلیت‌های منحصربه‌فردی دارند که باید در طراحی نقشه بازی، آن‌ها را نیز لحاظ کنید. برخی بازیکنان توانایی بدنی بالایی دارند که برای دفاع کردن در مقابل ضربات حریف بهتر هستند و برخی نیز سرعت و توانایی دویدن بالاتری دارند که در حمل توپ و کسب امتیاز می‌توانند مفید واقع شوند.

البته در این میان عنصری خود را نشان می‌دهد که در جریان بازی بسیار اهمیت دارد. احتمالات در بازی Blood Bowl 2 نقش پررنگی را ایفا می‌کنند و ازاین‌ رو برای بسیاری از حرکات شما یک درصد موفقیت در تصویر نشان داده می‌شود. برای مثال زمانی که قصد ارسال پاس دارید، روی بازیکن مدنظرتان یک درصد نمایش داده می‌شود که به آن میزان احتمال دارد پاستان موفقیت‌آمیز باشد. حتی در درصدهای بسیار بالا هم احتمال شکست (هرچند کم) وجود دارد و همین عامل فاکتور غیرقابل پیش‌بینی بودن را در بازی به‌خوبی اعمال می‌کند.

منبع توضیحات: بازی سنتر

info

TOUCHDOWN!

Blood Bowl 2 smashes Warhammer and American football together, in an explosive cocktail of turn-based strategy, humor and brutality, adapted from Games Workshop’s famous boardgame.

Blood Bowl 2’s new graphics engine and high-flying realization faithfully portray the fury and intensity of classic Blood Bowl matches. Lead the famous star team Reikland Reavers back to glory, in a new solo story campaign supported by the hilarious commentators Jim & Bob. Each match is unique, with unexpected events constantly renewing the experience!

The single and multiplayer modes are richer than ever. In the online persistent mode against players (or offline against the AI), create and manage your own teams comprised of eight races from the Warhammer world – Humans, Orcs, Dwarfs, Skaven, High Elves, Dark Elves, Chaos, and the Bretonnian newcomers – gaining XP and unlocking new skills. Online, organize entirely customizable championships and trade your players to build your dream-team!

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.55 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Blood Bowl 2 v1.00 PS4-DUPLEX :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم