دانلود نسخه هک شده بازی Bound by Flame برای PS4 – ریلیز RESPAWN

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

داستان بازی Bound by Flame، جریان گروهی از سربازان و جنگجویانی را بیان میکند که در صدد نجات دنیا هستند. افرادی به نام Ice Lords وجود دارند که میخواهند دنیا را با استفاده از مردگان متحرکی که حالتی جنون آمیز دارند، از بین ببرند که جگجویان داستان ما قصد دارند تا با از بین بردن Ice Lords مانع از تحقق این هدف شوند. در این بین شما در نقش فردی به نام Vulcan ظاهر خواهید شد. کسی که یکی از اعضای اصلی گروه جنگویان بوده و در طی حوادثی قدرت های فوق بشری بر پایه آتش بدست می آورد. همچنین اهریمنی او را احاطه می کند که در بعضی مواقع او را وسوسه کرده یا به طور کامل کنترل Vulcan را بدست می گیرد.

در همان ابتدای بازی Bound by Flame، ساختن کرکتر شما آغاز خواهد شد. این بخش به ظاهر شخصی سازی است ولی به قدری دست بازیباز را بسته است که بازیباز یه هیچ وجه نمی تواند شخصیت مورد نظر خود را بسازد. در مرحله ساخت کرکتر، گزینه های به شدت محدودی وجود دارد و گزینه های شخصی سازی، همگی از پیش ساخته شده اند. در ابتدا باید جنسیت کرکترتان را انتخاب کنید. سپس از بین ۵ مدل صورت و ۶ مدل موی از پیش طراحی شده یکی را برای شخصیت مورد نظرتان انتخاب کنید. نام شخصیت شما به صورت پیش فرض Vulcan است که اگر مایل باشید میتوانید آن را تغییر داده و نام مورد نظرتان را بر روی شخصیتتان بگذارید. گرچه به شما پیشنهاد میکنم این کار را نکنید چرا که نام شخصیتتان را هر چه بگذارید، افراد دیگر در بازی را شما را Vulcan صدا خواهند زد! چه زن و چه مرد باشید نام شما Vulcan خواهد بود پس بهتر است با این مسئله کنار بیایید!

Bound by Flame (CUSA-08368) PS4-RESPAWN

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Bound-by-Flame

مرحله ساخت کرکتر که به پایان رسید، بازی Bound by Flame شروع خواهد شد. در ابتدای بازی، کارهای اصلی موجود در بازی به صورت مختصر به شما آموزش داده می شود که این قابلیت ها در ادامه بسیار کارآمد خواهند بود. پس از یادگیری آموزش های مقدماتی، مبارزه اصلی آغاز خواهد شد. در کل شما سه نوع سیستم مبارزه ای خواهید داشت. سیستم اول، استفاده از سلاحی سنگین مانند شمشیر یا تبر است. در این حالت شما قادر خواهید بود تا با لگد زدن به دشمنان، آن ها را عقب برانید یا تجهیزات آنها مانند سپر را بشکنید.

سیستم دوم، استفاده از دو خنجر به صورت همزمان است که این سیستم به شما اجازه حملات سریع تر را خواهد داد. همچنین با استفاده از این اسلحه ها قابلیت جاخلی دادن از ضربات دشمنان نیز به شما اضافه خواهد شد که این قابلیت تنها در پرشی کوتاه به سمت عقب خلاصه می شود.

سیستم سوم استفاده از قدر آتش است. این قابلیت تنها به چهار نوع حمله با آتش خلاصه می شود که این مطلب برای عنوانی که در نام آن، واژه “شعله” به کار رفته بسیار محدود بوده. همچنین برای استفاده از قدرت آتش به Mana نیاز خواهید داشت که کمبود mana در بازی مشکلاتی اساسی برای استفاده از آتش را بوجود می آورد. علاوه بر سیستم های مبارزه، قابلیت استفاده از تله های بمبی و تیر کمان نیز وجود خواهد داشت که از این قبیل وسایل به تعداد محدودی در اختیار دارید.

سیستم مبارزات بازی Bound by Flame بسیار خشک و یکنواخت است. در این عنوان تمام دشمنانتان از شما قوی ترند و در هنگام مبارزات، نوار سلامتی شما با سرعت بسیار زیادی خالی خواهد شد. در مقابل برای از بین بردن هر یک از دشمنان باید وقت زیادی را صرف کنید و مبارزه با آنها تنها از الگوی دو ضربه و یک دفاع پیروی خواهد کرد. شما باید دو ضربه به دشمنان بزنید سپس جاخالی دهید یا دفاع کنید! بدین شکل قادر خواهید بود تا از پس تمامی دشمنان برآیید. در کل سیستم مبارزات بازی بسیار خشک و یکنواخت بوده و یک ضعف بزرگ برای بازی بوجود آورده است.
در بازی Bound by Flame قابلیت آپگرید کردن و دریافت Skill های جدید نیز وجود خواهد داشت که با این کار میتوانید حملات خود را موثرتر انجام دهید. همچنین قابلیت Craft نیز در بازی وجود دارد که با استفاده از آن و ترکیب کردن چند عنصر ساده، وسایل جدیدی از قبیل تله های بمبی و مواردی این چنینی را بسازید.

منبع توضیحات: گیم فا

info

Suppress your inner demon or unleash its power

You are a mercenary possessed by a flame demon in a desperate world ravaged by seven Ice Lords and their Dead-Army. In this RPG where all your choices lead to consequences, you will have to choose between unleashing the powers of the beast within and rejecting the demonic influence that wants to claim your humanity.

Freely develop your abilities and combat style through three skill trees: swing the heavy weapons of the Fighter, wield the sneaky dual daggers of the Ranger, or use the devastating flame spells of the Pyromancer.

Recruit companions who will live, love, hate and fight alongside you against the dreadful creatures of Vertiel, in real-time epic battles based on tactics and reaction

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Bound by Flame v1.00 PS4-RESPAWN :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم