دانلود بازی Broforce v864 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

«باحال» تنها کلمه‌ای است که بعد از چند ساعت بازی کردن Broforce به ذهنتان می‌آید. بازی انقدر همه‌چیزش ساده، راحت و روی برنامه است که تعجب می‌کنید چرا هیچکس قبلاً همچین بازی‌ای نساخته. نه قصد دارد با ظاهر نوستالژیکش گیمرهای قدیمی را فریب دهد و آن‌ها را به سمت خود بکشد، نه ایده‌های عجیب و غریبی دارد که در بسیار از بازی‌های مستقل این چنینی می‌بینیم. یک اکشن ساید-اسکرولینگ سرراست است که گیمر را وسط آشوبی بی حد و مرز رها می‌کند و با مجموعه‌ای از بامزه‌ترین و خنده‌دارترین کاراکترهایی که تاریخ بازی‌های رایانه‌ای به خود دیده، تجربه‌ای مفرح و دلنشین ارائه می‌کند.

در بازی Broforce همه‌چیز سر جای خودش است، خبری از افراط و تفریط نیست و سازندگان در نهایت خویشتن‌داری، از اغراق در المان‌های طنز بازی خودداری کرده‌اند و محصولی ساخته‌اند که در عین بازی بودن،‌ یک کمدی عالی است که تماشا و تجربه‌اش با جمعی از دوستان به بهترین خاطره‌تان تبدیل خواهد شد.

Broforce v864 build 201901211236 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Broforce

داستان بازی از این قرار است که گروهی از بهترین سربازها و جنگجویان آمریکایی، گروه‌ «داداش‌ها» را تشکیل داده‌اند و باید کل جهان  را از شر نیروهای تروریست رها کنند. آمریکا در جهان‌خوارترین حالت خودش به سر می‌برد و وظیفه‌ی خود می‌بیند که به تمام مناطق دنیا، آزادی صادر کند. نقشه‌ی اصلی بازی یک کره‌ی زمین است و قاره‌ها به شکل واقعی‌شان روی آن شکل گرفته‌اند. سربازهای آمریکایی به کشورهای مختلف سفر می‌کنند و باید طی چند مرحله، آن منطقه را پاک‌سازی کنند.

نقشه‌ی بازی با اینکه از روی نقشه‌ی واقعی جهان برداشته شده اما مرزبندی‌های مشخص کشورها را ندارد و طبیعتاً اسم واقعی آن‌ها هم تغییر داده شده است. سازندگان شوخی‌های بامزه‌ای با بعضی اسم‌ها کرده‌اند و آن جملاتی که قبل از شروع هر مرحله زیر نقشه نوشته می‌شود از آن طعنه‌هایی است که بارها در بازی Broforce خواهید دید.

منبع توضیحات: زومجی

info

When evil threatens the world, the world calls on Broforce – an under-funded, over-powered paramilitary organization dealing exclusively in excessive force. Brace your loins with up to four players to run ‘n’ gun as dozens of different bros and eliminate the opposing terrorist forces that threaten our way of life. Unleash scores of unique weapons and set off incredible chain reactions of fire, napalm, and limbs in the name of freedom.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista or Later

Processor: Intel Core™ Duo or faster

Memory: 4 GB RAM

Graphics: OpenGL 3.0 compliant video card

Storage: 1300 MB available space

Additional Notes: Gamepad highly recommended.

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Broforce v864 build 201901211236-SiMPLEX با لینک مستقیم