دانلود نسخه هک شده بازی Broken Sword 5 the Serpents Curse برای PS4

بازی های Broken Sword عنوانی ماجرایی با داستان قوی و تم پر آب و رنگ و شاد هستند که در آن دو قهرمان اصلی بازی یعنی جرج استوبارت آمریکایی همراه با دوست فرانسویش یعنی نیکو، با توطئه های باستانی و دسیسه های گروه های مخفی مبارزه می کنند، با شخصیت های مرموز دیدار می کنند،به شهرهای باستانی سفر می کنند،اشیاء عتیقه و گرانبها می یابند و از آنها برای حل معماهای چند صد ساله استفاده می کنند. اگر ماجراجویی تمام عیار به شیوه راز داوینچی را دوست دارید،حتما از بازی Broken Sword 5 لذت خواهید برد.

وقتی برای اولین بار بازی Broken Sword 5 را بازی می کنید،یک چیز واضح و مبرهن است. گرافیک این بازی از یک سو تلاش کرده تا به ریشه های خود وفادار بماند، و از سویی دیگر تلاش کرده تا در بخش هنری پیشرفت کند. به همین دلیل کمی گرافیک بازی همانند نسخه های بازسازی شده شبیه است ولی اگر بخواهیم بگوییم دقیقا شبیه چه بازی هایی شده تنها این مورد را می توان نام برد:Runaway و The Next Big Thing که در آن با وجود این که بازی دو بعدی است،اما برای ایجاد اشیاء و شخصیت ها و… از ابزارهای سه بعدی استفاده شده است و بعد به صورت دو بعدی درآمده است و در عین حال تلاش شده تا نتیجه کار تا حد ممکن مانند نقاشی ها طراحی شده با دست باشد.این استایل گرافیکی جدید بسیار زیباست و جزییات زیادی را نسبت به نسخه های قبلی بازی به نمایش می گذارد.

Broken Sword 5 the Serpents Curse (CUSA-02500) PS4-BlaZe

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Broken-Sword-5-the-Serpents-Curse

اما گرافیک تنها نقطه عطف بازی های Broken Sword نیست و آنچه اینجا از همه چیز مهم تر است،داستان و گیم پلی می باشد.داستان بازی به دو بخش تقسیم شده و حالتی سریالی دارد. هرچند هدف از چند بخشی ساختن بازی سریالی کردن آن نبوده بلکه سازندگان بازی تلاش کرده اند تا با وقت و بودجه ای که در اختیار دارند،بخش اول بازی را سریعا به دست طرفداران رسانده و بعد بر روی بخش دوم تمرکز کنند. نتیجه آن است که مخاطب از طرفی مشتاقانه منتظر قسمت دوم بازی است و از طرفی دیگر باید مدت طولانی را تحمل کند. به همین دلیل نمی توان قضاوت کرد که آیا داستان بازی Broken Sword 5 نیز به اندازه بازیهای قبلی که اغلب شروع آرام و ملایمی داشتند و سپس نزدیک به پایان حماسی تر می شدند و قالبی عظیم به خود می گرفتند،حماسی است یا نه؟

اما foreshadowingهایی که در بخش نخست بازی میبینیم و ماجراهای عظیم بخش دوم را مقدمه چینی می کنند،نوید یک بازی شمشیر شکسته عالی دیگری را می دهد. البته در بخش نخست بازی نیز اتفاقات جالب و مرموزی می افتد و با شخصیت های کاملا دور از انتظار روبرو می شویم که احتمالا برای مخاطبان (به خصوص مخاطبان ایرانی) بسیار جالب است.

با وجود این که بازی Broken Sword 5 یک بازی بی نقص نیست،اما بازگشت خاطره انگیز و زیبایی به دنیای بازی های ماجرایی اشاره وکلیک کلاسیک و بازی های بی نظیر Broken Sword است و هرچند شاید نتوان این بازی را شاهکاری در سطح بازی های نخست به شمار آورد،اما همچنان بازی فوق العاده ای است که برای علاقه مندان به داستان،حل معما و بازیهایی از این دست یک گزینه غیر قابل از دست دادن محسوب می شود.

منبع توضیحات: بازی سنتر

info

Paris in the spring. Shots ring out from a gallery.

A robbery… a murder… and the beginning of another epic Broken Sword adventure.

From multi-award winning Revolution comes the latest mystery in this much loved adventure-puzzle series.

Playing as intrepid American George Stobbart and sassy French journalist Nico Collard, you find yourself on the trail of a stolen painting – and a murderous conspiracy. A conspiracy whose roots lie in mysteries older than the written word…

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Broken Sword 5 the Serpents Curse v1.00 PS4-BlaZe :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

ADs