دانلود نسخه هک شده بازی Chaos Child برای PS4 – ریلیز DUPLEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

رمان تصویری بازی Chaos Child چهارمین نسخه اصلی در سری عناوین محبوب Science Adventure (ماجراجویی علمی) شرکت ۵pb بوده، و دنباله‌ای مستقیم برای Chaos;Head به حساب می‌آید. نسخه ژاپنی این عنوان اولین‌ بار در سال ۲۰۱۴ به صورت انحصاری برای پلتفرم ایکس‌باکس وان منتشر شده، و یک سال بعد بر روی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ویتا نیز عرضه گشت. شش سال از زمین لرزه ی شدیدی که در شهر Shibuya رخ داده می گذرد. در اکتبر ۲۰۱۵ در حالی که تحقیقات بر سر برخی از کشتارها انجام می شود، Takuru Miyashiro متوجه حقیقتی هولناک می شود. این قتل ها درواقع بازگشتی از قتل های زنجیره ای است که شش سال پیش Shibuya را سلاخی کرد. همچنین، خرافات مردم نیز به طور هم زمان در حال پیوستن به واقعیت است و …!!

سبک بازی Chaos Child را می توان خشونت آمیز، ماجراجویانه و با داستانی غنی دانست. شما باید در نقش یک دانش آموز دبیرستانی باشید که می خواهد بخشی از قتل های مرموز توکیو را بررسی کند. شما باید رهبر و عامل اصلی این آشوب هایی که در Shibuya رخ داده است را در سال ۲۰۱۵ بررسی نمایید. بدین منظور، باید به الگوهای قتل ها دقت کنید و با به هم چسباندن تکه های پازل، متوجه قاتل اصلی شوید. دقت داشته باشید که بازی Chaos Child دارای شش پایان مختلف می باشد که بر اساس بررسی ها و تحقیقات شما شکل خواهد گرفت. پس هر یک از شخصیت ها و نقشه های قتل را با دقت بررسی نمایید. همچنین نسخه ی PS4 این بازی از قابلیت های DualShock 4، کنترلر کنسول PS4، در بعضی از موارد استفاده می کند. به طور مثال صدای زنگ خوردن تلفن این بازی از اسپیکر قرار گرفته بر روی DualShock 4 بیرون می آید.

Chaos Child PS4-DUPLEX

Update v1.01; ID: CUSA-07107

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Chaos-Child

info

It’s been six years since a massive earthquake leveled the city of Shibuya. Now, in October 2015, while researching a number of recent murders, Takuru Miyashiro realizes a horrible truth. These murders are the return of a series of killings that plunged Shibuya into terror six years ago. And at the same time, people called gigalomaniacs, with the powers to make their delusions real, are beginning to awaken…

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Chaos Child v1.01 PS4-DUPLEX :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم