دانلود نسخه هک شده بازی Chariot v1.03 برای PS4 – ریلیز Fugazi

بازی Chariot عنوان زیبایی در سبک ماجرایی و پلتفرمر می‌باشد که توسط استدیو مستقل Frima برای کنسول پلی استیشن ۴ ساخته شده است. Chariot روایتگر داستان یک شاهزاده خانم است که باید بقایای جسد پدر خود را به مکان ابدی آن منتقل کند. او به کمک نامزد خود این گاری سنگین را بایستی در پیچ و خم های زیر زمینی به حرکت در آورد تا بهترین مکان را برای سرور و پادشاه خود پیدا کند. اما روح پادشاه به گاری نفوذ کرده است و ایشان به شدت تاکید دارند که با ثروت بسیاری دفن شوند، با این حساب کشف لوت و گنج های مختلف در غارها به بخش مهمی از گیم پلی تبدیل می شود. بازیکنان در عنوان دو بعدی Chariot بایستی یک ارابه را در محیط های زیر زمینی هدایت کنند. این بازی از مکانیزم های فیزیک محور بهره می برد بدین معنی که بازیکنان گاری را هل می دهند، می کشند و حتی سوار آن می شوند.

Chariot PS4-Fugazi

Update v1.03; ID: CUSA-00739

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Chariot

بازی Chariot یک عنوان پلتفرمر Co-op محور است که در آن ما باید نقش یک ارابه چوبی را ایفا کنیم و در مسیرهای زیرزمینی به پیش برویم . در این بازی بازیکنان بر مبنای حالات مختلف فیزیکی مانند هل دادن و کشیدن ارابه ، سوار شدن بر آن و … باید ارابه را به جلو هدایت کنند .با اینکه Chariot براساس بخش جند نفره طراحی شده اما در آن بخش تکنفره و داستانی نیز وجود دارد.در میان دیوار غار های بازی می توانید گنج پیدا کنید، در میان راه به غارتگران بر خواهید خورد و باید راه فرار از میان آن ها را پیدا کرده و خودتان را نجات دهید.

ایده این بازی توسط آقای Philippe Dion طراحی شده است و بعد از ارزیابی های لازم ساخت این پروژه جالب آغاز شده است . سازندگان بازی در مورد تست های انجام شده از Chariot گفته اند :” ما در زمان مشاهده بازیکنان در حال بازی متوجه شدیم آنها برای پیشبرد بازی بحث های زیادی را با هم انجام می دهند و در کل زمان بسیار خوب و شادی را در محیط بازی گذرانده اند ” به نظر می رسد این بازی یک عنوان ساده، خلاقانه و در عین حال جذاب باشد که تجربه آن می تواند در بین عناوین بزرگ تنوع جالبی باشد.

info

Chariot is a humorous, physics-based couch co-op platformer in which a brave Princess and her Fiance carry a funeral wagon through ancient caves, fending off swarms of looters while amassing riches, to bury the King’s remains in a worthy, gold-filled tomb.

If only his majesty would keep quiet…

The chariot’s large wheels and long tethers allow the heroes to reach higher ground, swing across chasms and perform all sorts of impressive maneuvers. Extract riches from the very walls of the caves in multiple environments, and make your way to the exit by avoiding – or beating back – greedy looters as they attempt to steal your hard-earned loot! With skill-testing coordination mechanics and thrilling physics-based stunts required, Chariot will definitely please couch co-op enthusiasts as teamwork and cooperation unlock new possibilities.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Chariot v1.03 PS4-Fugazi با لینک مستقیم