دانلود نسخه هک شده بازی Contrast برای PS4 – ریلیز PRELUDE

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

در دنیایی در نا کجا آباد، دختری به نام دیدی، با دوست خیالی اش دان، سعی دارد تا رازهایی که در خانواده ی پر استرسش گذشته را بر ملا کند و از آنها سر در بیاورد. او از دان می خواهد تا وقایع گذشته را طوری تغییر دهد که خانواده اش جور دیگری زندگی کنند. و البته که این همه ی ماجرا نیست!

در اولین برخورد با بازی Contrast شما داخل یک منجنیق وسط یک دنیای کاملا بیگانه پرتاب می‏ شوید. تصور کنید که هیچ چیز از این دنیا نمی دانید و آشفته و سردرگم، گیج و منگ می‏مانید. این بی مقدمه بودن اولین ضربه ی داستان به بازی است. ممکن است داستان تقریبا نویی ( در دنیای بازیهای ویدئویی) باشد و تا به حال فقط نمونه های انگشت شماری از این نوآوری داشته باشیم، از بازیهایی که به مفهوم خانواده و هویت کودکان اهمیت داده اند اما وقتی شما در نقش کسی قرار می گیرید که معلوم نیست خواب است، رویاست، آدم است یا سایه، حیوان است یا پری و قرار است تا آخر بازی شمایل دیلاقش را این ور و آن ور ببریم واقعا آیا می توان داستان را دوست داشت؟ لااقل گوشه چشمی هم به این معرفی شخصیت اصلی برای شروع بازی نشده و همینطور یک دفعه ما در هیبت خانومی بالای تخت یک دختر که کاملا برای ما ناآشناست ظاهر میشویم او میگوید : ” اِ.. اومدی؟” و بازی را شروع می کنیم. بعد از این دیگر مهم نیست که سازندگان می خواهند کی شخصیت اصلی را معرفی کنند و البته که هیچ وقت هم نمی کنند.

Contrast PS4-PRELUDE

Update v1.03; ID: CUSA-00226

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Contrast

داستان بازی Contrast همانقدر که سعی می کند نو و متفاوت باشد، به همان اندازه در اجرا شکست می خورد و مخاطب را از خود دور. اما یک سوال؛ می ‏شود این بازی را فقط به خاطر گیم پلی اش بازی کرد؟ بله، چرا که نشود. می توانید مشکلات داستانی را نادیده بگیرید چون گیم پلی بازی، چیزهای نویی در چنته دارد که لااقل آنها را کژدار و مریز به اجرا می رساند و آنچنان شکست نمی خورد.

سایه ( همانطور که رویش مانور داده شده بود) عنصر اصلی و محرک گیم پلی است. در حل پازلها نقش به سزایی دارد و تا حد امکان معماهای خوبی هم برای بازی به وجود آورده است اما این به این معنی نیست که پازل ها بی مشکلند. نوسان در بین این پازل ها زیاد است و برخی از آنان سخت و دیگری آسانند. بعضی هاشان هم منطق درست حسابی ندارند و کلی آزمون و خطا باید انجام داد تا به راه حل مناسبی رسید. مخاطب در مواجهه با پازل ها خیلی به مشکل بر نمیخورد و گاهی در عرض چند ثانیه یه پازل را می توان حل کرد. معماهایی هم در بازی Contrast هستند که بسیار نو و بدیع اند و این حجم کار با سایه را پیش از این نداشتیم اما پس از مدتی آن تازگی و طراوتشان را از دست داده و کمی یکنواخت می شوند اما این یکنواخت شدن را می توان تحمل کرد و خسته کننده نخواهند شد. جز معماها، نیمی از بازی را سکوبازی تشکیل می دهد که آن هم در سایه می گذرد. سکو بازی در سایه ها، بعضی جاها واقعا لذت بخش است.

منبع توضیحات: گیمفا

info

CONTRAST is a platform/puzzle game where you can move between a fantastic 3D world and a mysterious shadowy universe in 2D.

You play Dawn, the imaginary friend of a young girl named Didi. Together, they will delve into a dreamlike and surreal 1920s world, inspired by the performance art world of vaudeville and film noir, and cradled by a jazzy atmosphere.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.03 PS4-PRELUDE با لینک مستقیم

————–

دانلود بازی Contrast v1.00 PS4-PRELUDE :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم