دانلود بازی DarkSpace + Update 3 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

DarkSpace یک بازی خاطره انگیز در سبک تاکتیکال نوبتی می باشد که در فضا روایت می شود. این بازی سعی کرده تا از عناوین کلاسیک و بسیار موفق سبک تاکتیکال نوبتی از قبیل XCOM یا Advance Wars در توسعه ی خود الگوبرداری کند. سیستم طراحی کاملا شخصی سازی شده برای سفینه ی فضایی شما در این بازی لحاظ گردیده است. برخلاف اکثر بازی ها که یکسری امکانات معدود با آیتم های مشخص را در اختیار گیمرها قرار می دهند، بازی DarkSpace سعی کرده تا تجربه ی واقعی طراحی یک سفینه ی فضایی را از کلیدی ترین المان ها تا کاربرد اصلی آن را به گیمرها منتقل کند. همه چیز در دستان شماست و این شما هستید که تصمیم می گیرید سفینه ی فضایی مطلوبتان را چگونه طراحی کنید. گزینه های استراتژیک بسیار زیادی پیش روی شماست که فراتر از تصور هر گیمری خواهد بود.

سفینه ی فضایی شما می تواند معیوب شود و پروسه ی واقع گرایانه ی تعمیرات به گونه ای طراحی شده که در هیچ بازی دیگری تا به حال تجربه نکرده اید. سلاح های دوربُرد و نزدیک را می توانید در سفینه ی فضایی خود به کار ببرید تا دشمنان خود را در هر حالتی غافلگیر کنید. در بازی DarkSpace می توانید مهارت ها و رفتارهای فرماندهی خود را ادغام کرده و نتیجه ای مطلوب بدست آورید. میدان نبردی خیره کننده در منظومه ی شمسی شکل گرفته که وظیفه ی شما دفاع از سیاره ی زمین و خورشید است! وجود حالت های مختلف گیم پلی از قبیل Skirmish، شبیه سازی، سناریو و … نوید یک بازی کاملا منعطف را می دهد. بیش از ۳۰مرحله ی گوناگون در بازی وجود دارد و قابلیت ویرایش نقشه ها (Map Editor) نیز فعال شده است.

DarkSpace PC-PLAZA

آپدیت بازی Update 3-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-DarkSpace

info

DarkSpace is an old school turn-based tactics game in space. The game takes inspiration from classic turn-based tactics game like Advance Wars series, and adds fully customizable ship refitting system. Instead of providing a set of pre-designed units with specific but fixed functionality, DarkSpace let players to experiment and define the unit’s key stats and functionality. Your ship design will give you much more strategy options that you can only imagine but never try before.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® 7 / 8 / 10

Processor: 3GHz processor

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 960 and above

DirectX: Version 9.0c

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update 3-PLAZA با لینک مستقیم

—————

دانلود بازی DarkSpace-PLAZA با لینک مستقیم

ADs