دانلود بازی Data Defense برای کامپیوتر – نسخه DARKZER0

در بازی Data Defense شما باید از داده ها و اطلاعات درون سرورهای خود علیه حملات ویروس ها و اختلالات حیاتی محافظت کنید. این بازی یک اثر مینیمال دفاع از قلعه می باشد که در دنیای سایبری روایت شده و می تواند ساعت ها شما را سرگرم خود کند. توسعه و انتشار بازی به دست ۲Blocks بوده که در سبک استراتژیک، ایندی و RTS صورت پذیرفته است. از سرورهای خود علیه باگ ها، ویروس ها و گلیچ ها محافظت کنید و اجازه ندهید تا اطلاعات شما از بین بروند. از رابط کاربری هر یک از سرورها می توانید در راستای نفع شخصی خود استفاده کنید، نرم افزارهای تدافعی و امنیتی مناسب را بر روی آن ها نصب کرده و مکان های استراتژیک درستی را برای حفظ امنیت سرورها اتخاذ کنید. بیش از ۳۰ حالت مختلف در این بازی قرار دارد که می تواند شما را به چالش بکشد. نرم افزارهای آنتی ویروس و امنیتی خود را نصب کنید، بفروشید و حتی آن ها را آپگرید کنید! چرا که امنیت، مهم ترین چیز برای شماست.

بازی Data Defense دارای موسیقی متن جذاب با بیش از ۱۵ آهنگ متنوع است که در طی ۵۰ مرحله ی چالش برانگیز با نقشه های گوناگون گنجانده شده است. حدود ۳۰ سیستم امنیتی و برج مراقبت گوناگون در گیم پلی بازی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید استراتژی مورد نظر خود را به صورت کاملا شخصی پیاده سازی کنید. رابط بصری بازی از گرافیک سبک وکتور استفاده کرده است. دو حالت کمپین و تلاش برای بقا در گیم پلی بازی وجود دارد و دشمنان بسیار زیادی سر راه شما خواهند بود که بایستی با مهارت های تدافعی خود، آن ها را نابود کنید. این بازی دارای مبارزات سریع می باشد تا تجربه ای کاملا منحصر به فرد از سبک استراتژی در لحظه (RTS) را در کوتاه ترین زمان ممکن به شما القا کند.

Data Defense PC-DARKZER0

دانلود-بازی-Data-Defense

info

Defend your data servers from viral corruption in Data Defense – a minimalist tower defense set in cyberspace. Protect servers from being infected by a slew of oncoming glitches, bugs and viruses. Use each server’s particular layout to your advantage, installing defense programs in strategic locations to defend the server in record time

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP/Vista/7/8/10

Memory: 2 GB RAM

Graphics: 512MB of video ram

DirectX: Version 9.0

Storage: 250 MB available space

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Data Defense-DARKZER0 با لینک مستقیم