دانلود بازی Delivery from the Pain برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

اگر از گیمرهای گوشی های هوشمند باشید، حتما نام بازی Delivery from the Pain را شنیده اید! این بازی در پلتفرم گوشی های هوشمند از محبوبیت بالایی برخوردار است و حال، استودیو DigiPotato تصمیم گرفته تا در ۱۲م ژوئن ۲۰۱۹ این اثر موفق را برای پلتفرم PC منتشر کند. سبک بازی ماجراجویانه، تلاش برای بقا و استراتژیک است که شما باید در طی گیم پلی برای زنده ماندن خود تلاش کرده و به مبارزه و جمع آوری غنائم تلاش کنید و با زامبی های خونخوار مبارزه نمایید. شما با سایر بازماندگان نیز در ارتباط خواهید بود و می توانید به آن ها کمک کرده و یا تنها برای نجات خود تلاش کنید. آیا می توانید بدون نیاز به دیگران یا با همکاری آن ها، راهی برای نجات پیدا کنید؟

داستان از جایی شروع می شود که شرکتی گمان می کند واکسنی برای زندگی ابدی پیدا کرده و واکسن ها را به مردم تزریق می کنند، اما متوجه می شوند خطاهایی در آزمایشات وجود داشته و باعث تبدیل انسان ها به زامبی شد. در این بازی شما بازمانده ای در دنیای نابود شده و وحشتناک زامبی ها هستید که چاره ای جز زنده ماندن و نجات یافتن ندارید و باید برای بقا تلاش کنید، بهتر است در ابتدا پناهگاهی امن برای خود بسازید. شما باید با انواع سلاح های قدرتمند به نبرد با زامبی ها بروید و نقطه ضعفشان را پیدا کرده و شکستشان دهید. در طی سفر ماجراجویانه ی خود بازماندگان دیگری را نیز در مکانهای متفاوت خواهید دید و می توانید با آنها همراه شوید.

Delivery from the Pain v1.0.7109 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Delivery-from-the-Pain

ویژگی های بازی Delivery from the Pain:

  • باید با انواع مختلف زامبی روبه رو شوید
  • نقاط ضعف دشمنان را بیابید
  • پناهگاهی مناسب را ایجاد کنید
  • سلاح های مناسب را بسازید
  • غدای های خوشمزه را برای گرفتن قدرت درست کنید
info

In 201x, an anti-cancer research institute announced the discovery of the key to eternal life. In response to this breakthrough, Faith Energy Company concocted a vaccine-driven startup, the “Human X Plan.” However, the vaccine failed, with disastrous results: All infected humans were turned into zombies. The area where you live has been severely affected. To survive, and uncover the conspiracy surrounding the Human X Plan, you begin your journey.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/win8/win10

Processor: 2.0 GHz Dual Core

Memory: 1 GB RAM

Graphics: NV 6600/ATI X700

DirectX: Version 9.0c

Storage: 1 GB available space

Sound Card: Direct Sound

Additional Notes: Mouse and Keyboard;

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/win8/win10

Processor: 2.8 GHz Quad Core

Memory: 2 GB RAM

Graphics: NV 8600/ ATI X2500

DirectX: Version 9.0c

Storage: 2 GB available space

Sound Card: Direct Sound

Additional Notes: Mouse and Keyboard;

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Delivery from the Pain v1.0.7109-SiMPLEX با لینک مستقیم